Donosti Cup-en azken fasea jokoan, Haranen eta Zubietan

Azken fasean sartu da Donosti Cup. Ostegun honetatik larunbatera jokatuko dira finalari begirako partidak; besteak beste, Harane eta Zubietako futbol zelaietan. Hemen duzue egunotako agenda.

Nazioarteko txapelketa honetako parte hartzaileen artean dugu Usurbil F.T. Asteazken arratsaldean etxean, Haranen lehiatu ziren Danena K.E.-rekin, Independiente Madrid eta SOCA AEB-tako taldearekin jokatu ostean aste hasieran, Zestoan eta Oiartzunen hurrenez hurren. Haraneko neurketako irudiak atxikiak dituzue albiste honi.

Hemen Donosti Cup-eko azken fasearen baitan, Haranen eta Zubietan jokatuko diren partiden ordutegiak:

HARANE
Uztailak 11, osteguna
09:00 G14 Playoff B 1/16: San Diego SC 2-Paris 15 AC
10:00 B13 Champions League 1/16: Segre CA 2-Orioko Futbol Taldea
11:15 B15 Playoff B 1/16: Nord Dordogne Selection-Sporting de Herrera
12:15 G14 Playoff B 1/8: San Diego SC-Añorga KKE B
13:30 B16 Playoff B 1/16: Herri Ametsa Ikastola-Barça Academy
15:00 G16 Playoff B 1/16: Not to forget Jenin Camp-PacNW
16:00 B18 Playoff B 1/16: Ekintza KE A-Barça Academy
17:15 B15 Playoff B 1/8: San Francisco Glens-Ganador 27426 
18:15 G18 Playoff B 1/4: Ganador 27671 -Ganador 27672
19:30 G16 Playoff B 1/8: Oak Ridges SC-Ganador 27629
20:30 B13 Champions League 1/8: Ganador 27287 -Ostadar SKT

Uztailak 12, ostirala
09:00 G14 Playoff B 1/4
10:00 B13 Playoff B 1/4
11:15 B15 Champions League 1/4
12:15 G14 Playoff B Semi Finala
13:30 B13 Playoff B Semi Finala
15:00 G16 Playoff B Semi Finala
16:15 G16 Playoff B Semi Finala

ZUBIETA 4
Uztailak 11, osteguna
15:30 Benfica SL-Harrison SS
16:45 Astigarragako Mundarro KE-Futfem Talents Academy A
18:00 Ganador 27650 -Ganador 27651 
19:15 Ganador 27498 -Ganador 27499 
20:30 Ganador 27502 -Ganador 27503 

Uztailak 12, ostirala
16:00 G14 Playoff B Finala
17:15 B15 Playoff B Finala
18:30 B16 Playoff B Finala
19:45 B18 Playoff B Finala

ZUBIETA 4-1
Uztailak 13, larunbata
10:00 B10 Champions League Finala
11:15 B11 Champions League Finala
12:30  G12 Champions League Finala
13:45 B12 Champions League Finala

ZUBIETA 4-2
Uztailak 13, larunbata
10:00 B10 Playoff B Finala
11:15 B11 Playoff B Finala
12:30 G12 Playoff B Finala
13:45 B12 Playoff B Finala

ZUBIETA 5
Uztailak 11, osteguna
15:30 G16 Champions League 1/8: Eibar SD-Euskalduna SD
16:45 B15 Champions League 1/8: Hondarribia FE-PA Team Academy
18:00 G18 Champions League 1/4
19:15 B18 Champions League 1/8

Uztailak 12, ostirala
16:00 G18 Playoff B Final
17:15 B13 Playoff B Final
18:30  B14 Playoff B Final
19:45  G16 Playoff B Final

ZUBIETA 7
Uztailak 12, ostirala
16:00 G14 Champions League Finala
17:15 G18 Champions League Finala
18:30 B13 Champions League Finala
19:45 B15 Champions League Finala

Uztailak 13, larunbata
10:00 B14 Champions League Finala
11:15 G16 Champions League Finala
12:30 B16 Champions League Finala
13:45 B18 Champions League Finala

Informazio gehiago: donosticup.com