Usurbil F.T.-ren partida gaur Haranen, Donosti Cup txapelketaren baitan

Asteazken arratsalde honetan jokatuko du Tecnifut Andorraren aurka; 15:30etan hasita Haranen.

1997-2013 urte artean jaiotako gaztetxoez osaturiko nazioarteko futbol taldeen topagunea izaten ari da egunotan Donosti Cup. Hiriburuan bakarrik ez, Gipuzkoako hainbat txokoetan jokatzen ari dira hainbat partida; tartean Haranen eta Zubietan. Eta herritarrak ere lehiatzen ari dira; Usurbil F.T. hain zuzen.

Dagoeneko bi neurketa jokatu ditu aste hasiera honetan; astelehenean Kostkas A taldearen aurka Añorgan, 5-0 galdu zuen. Biharamunean, asteartean, Zizurkilen 0-2 irabazi zioten usurbildarrek Soccer LledaiAragon taldeari. Asteazken honetan, uztailaren 6an, etxean jokatuko dute, 15:30etan hasita Haranen. Tecnifut Andorra taldekoekin lehiatuko dira.

DONOSTI CUP
HARANEN
Uztailak 4, astelehena
ISL Team (AEB) 3-3 Orioko Futbol Taldea
FDE CD B (Madril) 0-2 ISL Teman (AEB)
12:00 FDE CD A (Madril) 1-2 QMB Sports B (Madril)
13:15 FDE CD (Madril) 1-0 Maisons-Alfort FC (Frantzia)
15:00 QMB Sports (Madril)6-0 Vasconia CD B
16:15 Amanecer CF (Japonia) 0-7 QMB Sports A (Madril)
17:30 QMB Sports (Madril) 4-0 The Bridge SC (Jordania)
18:45 Lakua Arriaga CD 1-0 The Bridge SC (Jordania)

Uztailak 5, asteartea
09:30 Atl Cañada Alcorcon CD 0-7Juventud Laguna CF (Tenerife)
10:45 Aravaca Soccer Selection B (Madril) 1-0 Urnieta KE
12:00 Aravaca Soccer Selection B (Madril) 7-1 Mariño CD
13:15 Aravaca Soccer Selection A (Madril) 3-0 Sainte Fereole SS (Frantzia)
15:30 Garso Academy (Madrid) 4-0 Ginasio Figueirense (Portugal)
16:45 Aravaca Soccer Selection (Madril) 2-0 Beasain KE
18:00 Aloña Mendi KE 2-3 Aravaca Soccer Selection A (Madril)
19:15 Betis San Isidro CD (Madril) 1-5 La Selva de Camp (Katalunia)

Uztailak 6, asteazkena
09:30 Kostkas A-Soccer LledaiAragon (Katalunia)
10:45 LSA (Katalunia)-Maisons -Alfort FC (Frantzia)
12:00 Euskalduna SD-Maisons -Alfort FC (Frantzia)
13:15 Maisons -Alfort FC (Frantzia)-Olympia FC (AEB)
15:30 Tecnifut Andorra-Usurbil FT
16:45 Astigarragako Mundarro KE A-GYS USA (AEB)
18:00 Donostiarra CD-Experience Total Futbol (Madril)
19:15 7-Tree FC (AEB)-Cartagena Elite (Murtzia)

Uztailak 7, osteguna
2. faseko neurketak
09:00
10:00
11:15
12:15
13:30
15:00
16:00 
17:15
18:15
19:30
20:30 


ZUBIETA 4
Uztailak 4, astelehena
15:15 AEM SE (Katalunia) 1-0 Cartagena Elite (Murtzia)
16:30 Peñaflorida 0-14 Wisconsin International (AEB)
17:45 Wisconsin International (AEB) 0-1 Martutene KE B
19:00 Fontsanta-Fatjo CD (Katalunia) 4-0 Statik FC (AEB)

Uztailak 5, asteartea
15:30 Ostadar SKT 1-5 Set11 Catalunya A (Katalunia) 
16:45 Albion Elite (AEB) 0-2 Set11 Catalunya (Katalunia)
18:00 Albion Elite (AEB) 1-0 Vasconia CD B
19:15 Albion Elite (AEB)1-1 Intxaurdi KE A

Uztailak 6, asteazkena
15:30 Brain Football B (Katalunia)-Northshore Raptors (AEB)
16:45 Aravaca Soccer Selection B (Madril)-Brain Football A (Katalunia)
18:00 Inspire Soccer (AEB)-Sant Gabriel CE (Katalunia)
19:15 Futfem Talents Academy A (Katalunia)-Sant Gabriel CE (Katalunia)

Uztailak 7, osteguna
15:30 Astigarragako Mundarro KE-Sant Gabriel CE (Katalunia)
16:45 Futfem Talents Academy A (Katalunia)-Martutene KE
18:00 Añorga KKE-Zeneta La Villa  CF (Murtzia)
19:00 2. faseko neurketa
20:00 2. faseko neurketa

Uztailak 8, ostirala
15:30 2. faseko neurketa
16:45 2. faseko neurketa
18:00 2. faseko neurketa

ZUBIETA 4-1, ZUBIETA 4-2, 
Uztailak 9, larunbata 
10:00 2. faseko neurketa
11:15 2. faseko neurketa
12:30 2. faseko neurketa
13:45 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5
Uztailak 8, ostirala
15:30 2. faseko neurketa
18:00 2. faseko neurketa

Uztailak 9, igandea
13:00 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5-1
Uztailak 4, astelehena
15:00 Manu Lanzarote EF (Katalunia) 2-4 Sand & Surf Soccer (AEB)
16:00 Atletic Sant Just FC A (Katalunia) 6-0 Lantaron CD
17:00 CEFOR Paul Ortega (Mexiko) 3-3 InterLleida Sports (Katalunia)
18:00 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 0-5 Leganes Genuine Amas CD (Madril)
18:30 Real Sociedad B 0-1 Eibar SD
19:00 Eibar SD 7-0 Newcastle United CF (Erresuma Batua)
19:30 Les Pottoks A 3-1 Eibar SD

Uztailak 5, asteartea
15:00 Antiguoko KE 5-1 College Cup (El Salvador)
16:00 Añorga KKE B 4-2 Guadalajara CD SAD
17:30 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 4-0 Eibar SD
18:00 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 1-2 Les Pottoks A
18:30 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 5-0 Real Sociedad B
19:00 Les Pottoks A 3-0 Real Sociedad B
19:30 Real Sociedad B 1-0 Les Pottoks B
20:00 Real Sociedad B 3-1 Newcastle United FC (Erresuma Batua)

Uztailak 6, asteazkena
15:00 PA Team Excellence (Madril)-Sanse CD A
16:00 Astigarragako Mundarro KE B-PA Team Elite (Madril)
17:15 Atletic Sant Just FC (Katalunia)-Intxurre KKE
18:15 FDE CD A (Madril)-Mundaiz SCD
19:30 Antigua Luberri KE-FDE CD B (Madril)

Uztailak 7, osteguna
15:00 2. faseko neurketa
16:00 2. faseko neurketa
17:15 2. faseko neurketa
18:15 2. faseko neurketa
19:30 2. faseko neurketa
20:30 2. faseko neurketa

Uztailak 9, larunbata
10:00 2. faseko neurketa
11:30 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5-2
Uztailak 4, astelehena
15:00 EQ Sports Academy (AEB) 6-0 Internacional CD A
16:15 InterLleida Sports (Katalunia) 3-3 Ostadar SKT
17:30 Eibar SD 1-4 Les Pottoks B
18:00 Les Pottoks A 3-1 Les Pottoks B
18:30 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 1-7 Real Sociedad A
19:00 Real Sociedad A 3-4 Real Sociedad B
19:30 Les Pottoks B 1-4 Leganes Genuine Amas CD (Madril)

Uztailak 5, asteartea
15:00 Añorga KKE 0-6 Sand & Surf Soccer (AEB)
16:15 Guadalajara CD SAD 4-2 Lantaron CD
17:30 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 2-6 Les Pottoks A
18:00 Les Pottoks B 8-3 Newcastle United FC (Erresuma Batua)
18:30 Eibar SD 1-1 Real Sociedad A
19:00 Les Pottoks B 3-1 Real Sociedad A
19:30 Real Sociedad A 0-9 Leganes Genuine Amas CD (Madril)
20:00 Real Sociedad A 0-7 Les Pottoks A

Uztailak 6, asteazkena
15:00 Amanecer CF (Japonia)-Martutene KE B
16:00 Amanecer CF (Japonia)-Añorga KKE C
17:15 Arin Luzien (Frantzia)-Tortosa Ebre UE (Katalunia)
18:15 Arin Luzien (Frantzia)-Atletic Sant Just FC (Katalunia)
19:30 FDE CD (Madril)-Leones FC Chihuahua (Mexiko)

Uztailak 7, osteguna
15:00 2. faseko neurketa
16:00 2. faseko neurketa
17:15 2. faseko neurketa
18:15 2. faseko neurketa
19:30 2. faseko neurketa
20:30 2. faseko neurketa

Uztailak 9, larunbata
10:00 2. faseko neurketa
11:30 2. faseko neurketa

Informazio gehiagorako: donosticup.com