Gabonetako zozketen zenbaki sarituak

Azken asteotan zozketa bereziak egin dituzte Usurbil K.E.-k, Usurbil F.T.-k eta Hurbilago Elkarteak. Lerrootan sariketa hauen berri.

USURBIL F.T.
Gabonetako zozketa ospatu zuen Usurbil F.T.-k abenduaren 29ako ospatu zuen futbolari gaztetxoen topaketan. Hemen zenbaki sarituak:
3197 (Bruño etxeko mariskada)
3449 (Marije denda)
6436 (saski bat).

HURBILAGOREN GABONETAKO ZOZKETA: 12 otordu
Aginaga Sagardotegia
Arantxa Arruti Huegun
Arantza Uranga
Alazne Begiristain Agirre
Cristina Agra

Artzabal jatetxea
Emilian
Paki Izagirre
Esther Alzugarai
Naia Arruti Tapia

Saizar
Ane Segurola Azkonobieta
Maialen Esoain Peña
Arantxa Manterola
Intza Makuso


10. HURBILAGO SAN SILBESTRE LASTERKETAN IZENA EMANA ZUTEN PARTAIDEEN ARTEAN ZOZKETATU DITUZTEN SARIAK
1-Gazta, ardo botila: Ibai Agirrezabala.
2-Eskuterra: Yera Aizpurua.
3-Xapua, ardoa: Paco Rabano.
4-Gazta, ardo botila: Aitor Villafafila.
5-Mariskoa, txanpaina: Unax Rezola Estevez.
6-Gazta, ardo botila: Aner Alduntzin.
7-Arkumea, txanpaina: Xabat Beloki.
8-Errealeko baloia: Garazi Mintegia.
9-Gazta, ardo botila: Estela Santamarina.
10-Eskuterra: Uxune Azkue.
11-Gazta, ardo botila: Aitor Jauregi.
12-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Jon Alejo.
13-Errealeko baloia: Xabier.
14-Errege opila: Maren Sasiain.
15-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Joxean Rodriguez.
16-Gazta, ardo botila: Aitor Agirre.
17-Uretako argazki kamera: Mikel Olaetxea.
18-Gazta, ardo botila: Antonio Jimenez.
19-Mariskoa, txanpaina: Julen Lejaldi.
20-Txuletak, ardoa: Elur Zaldua.
21-Gazta, ardo botila: Unai Agirre.
22-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Josune Arruti.
23-Errealeko baloia: Kismaro.
24-Gazta, ardo botila: Endika Mendizabal.
25-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Peru Sanz.
26-Uretako argazki kamera: Aimar Alejo.
27-Gazta, ardo botila: Arantxa Esnaola.
28-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Jesus Santxez.
29-Uretako argazki kamera: Oihan Martin.
30-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Edurne Soroa.
31-Gazta, ardo botila: Shiautia Li.
32-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Eriete Urdangarin.
33-Errealeko baloia: Saioa Guerra.
34-Gazta, ardo botila: Haritz Arreguy.
35-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Imanol Ikutza.
36-Mariskoa, txanpaina: Haritz Rekondo.
37-Gazta, ardo botila: Andoni Arruti Beldarrain.
38-Uretako argazki kamera: Yare Fernandez Errasti.
39-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Maider Andres.
40-Gazta, ardo botila: Ana Mediavilla.
41-Eskuterra: Ander Allur.
42-Orbeldi Dantza Taldearen 2020ko egutegia: Mikel Soroa.
43-Gazta, ardo botila: Elena Rikondo.
44-Errege opila: Cristofer Tonan.
45-Txuletak, ardoa: Manu Piñeiro.
46-Gazta, ardo botila: Manex Irazabal.
47-Errealeko baloia: Ametz Alkorta.
48-Txuletak, ardoa: Iñigo Aisa.
49-Gazta, ardo botila: Joseba Belaustegi.
50-Eskuterra: Sara H Urdangarin.
51-Gazta, ardo botila: Jon Zubizarreta.
52-Errege opila: Ramon Kamino.
53-Uretako argazki kamera: Paule.

USURBIL K.E. (Argazkiak: Usurbil K.E.)
1-Gabonetako otarra: Agus Martinez.

2-Gabonetako otarra: Maier Albizu.

3-Esnaola janari dendako arkumeak: Olatz Goenaga.