Usurbil F.T.-koen partidaren ostean, Donosti Cup-en azken faseko partidak jokoan

Aste hasieratik jokoan den Donosti Cup azken fasean murgildua dago. Larunbatera arte, Haranen eta Zubietan hainbat partida iragarriak daude. Asteazken honetan Usurbil F.T.-k ere etxean jokatu du.

Adur Ayuso, Adur Soroa, Aimar Ibarreta, Aimar Ikatzeta, Alain Harreguy, Alain Santos, Amets Ormazabal, Asier Collado, Eneko Rodriguez, Iker Pagola, Manex Ayerbe, Manex Indacoechea, Mikel Alustiza, Oihan Herrera, Oihan Matxain, Unax Larrarte, Xabat Jauregi. Egunotan Donosti Cup txapelketan parte hartzen ari den Usurbil F.T.-ko ordezkaritza duzue. Zizurkilen eta Añorgan jokatu ostean, asteazken honetan etxean izan dute nazioarteko hainbat futbol talde gaztetxoren topagunean hirugarrenez eskuhartzeko aukera. Andorrakoen aurka jokatu zuten, 0 eta 1 galdu zuten.

Donosti Cup bigarren eta azken fasean murgildua egongo da ostegun honetatik larunbatera, uztailaren 9ra arte. Egunotan bezala, neurketa gehiago ospatuko dira ordura arte Haranen eta Zubietan.


DONOSTI CUP
HARANEN
Uztailak 4, astelehena
ISL Team (AEB) 3-3 Orioko Futbol Taldea
FDE CD B (Madril) 0-2 ISL Teman (AEB)
12:00 FDE CD A (Madril) 1-2 QMB Sports B (Madril)
13:15 FDE CD (Madril) 1-0 Maisons-Alfort FC (Frantzia)
15:00 QMB Sports (Madril)6-0 Vasconia CD B
16:15 Amanecer CF (Japonia) 0-7 QMB Sports A (Madril)
17:30 QMB Sports (Madril) 4-0 The Bridge SC (Jordania)
18:45 Lakua Arriaga CD 1-0 The Bridge SC (Jordania)

Uztailak 5, asteartea
09:30 Atl Cañada Alcorcon CD 0-7Juventud Laguna CF (Tenerife)
10:45 Aravaca Soccer Selection B (Madril) 1-0 Urnieta KE
12:00 Aravaca Soccer Selection B (Madril) 7-1 Mariño CD
13:15 Aravaca Soccer Selection A (Madril) 3-0 Sainte Fereole SS (Frantzia)
15:30 Garso Academy (Madrid) 4-0 Ginasio Figueirense (Portugal)
16:45 Aravaca Soccer Selection (Madril) 2-0 Beasain KE
18:00 Aloña Mendi KE 2-3 Aravaca Soccer Selection A (Madril)
19:15 Betis San Isidro CD (Madril) 1-5 La Selva de Camp (Katalunia)

Uztailak 6, asteazkena
09:30 Kostkas A 3-0 Soccer LledaiAragon (Katalunia)
10:45 LSA (Katalunia) 2-0 Maisons -Alfort FC (Frantzia)
12:00 Euskalduna SD-Maisons 0-2 Alfort FC (Frantzia)
13:15 Maisons -Alfort FC (Frantzia) 0-0 Olympia FC (AEB)
15:30 Tecnifut Andorra 1-0 Usurbil FT
16:45 Astigarragako Mundarro KE A 2-0 GYS USA (AEB)
18:00 Donostiarra CD 0-2 Experience Total Futbol (Madril)
19:15 7-Tree FC (AEB) 2-1 Cartagena Elite (Murtzia)

Uztailak 7, osteguna
2. faseko neurketak
09:00 Mary Ward Ikastetxea 0-4 Peñaflorida
10:00 Zarautz KE 3-0 Molins de Rei CF
11:15 San Ramon FC 1-0 Brain Football
12:15 Inspire Soccer A-Deutsche Schule
13:30 Zarautz KE-Big Talent Mexico
15:00 Billabona FC-Euskalduna SD B
16:00 Hernani CD-Mariño CD
17:15
18:15
19:30
20:30 


ZUBIETA 4
Uztailak 4, astelehena
15:15 AEM SE (Katalunia) 1-0 Cartagena Elite (Murtzia)
16:30 Peñaflorida 0-14 Wisconsin International (AEB)
17:45 Wisconsin International (AEB) 0-1 Martutene KE B
19:00 Fontsanta-Fatjo CD (Katalunia) 4-0 Statik FC (AEB)

Uztailak 5, asteartea
15:30 Ostadar SKT 1-5 Set11 Catalunya A (Katalunia) 
16:45 Albion Elite (AEB) 0-2 Set11 Catalunya (Katalunia)
18:00 Albion Elite (AEB) 1-0 Vasconia CD B
19:15 Albion Elite (AEB)1-1 Intxaurdi KE A

Uztailak 6, asteazkena
15:30 Brain Football B (Katalunia) 6-0 Northshore Raptors (AEB)
16:45 Aravaca Soccer Selection B (Madril)2-0 Brain Football A (Katalunia)
18:00 Inspire Soccer (AEB) 0-2 Sant Gabriel CE (Katalunia)
19:15 Futfem Talents Academy A (Katalunia) 0-2 Sant Gabriel CE (Katalunia)

Uztailak 7, osteguna
15:30 Astigarragako Mundarro KE-Sant Gabriel CE (Katalunia)
16:45 Futfem Talents Academy A (Katalunia)-Martutene KE
18:00 Añorga KKE-Zeneta La Villa  CF (Murtzia)
19:00 2. faseko neurketa
20:00 2. faseko neurketa

Uztailak 8, ostirala
15:30 2. faseko neurketa
16:45 2. faseko neurketa
18:00 2. faseko neurketa

ZUBIETA 4-1, ZUBIETA 4-2, 
Uztailak 9, larunbata 
10:00 2. faseko neurketa
11:15 2. faseko neurketa
12:30 2. faseko neurketa
13:45 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5
Uztailak 8, ostirala
15:30 2. faseko neurketa
18:00 2. faseko neurketa

Uztailak 9, igandea
13:00 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5-1
Uztailak 4, astelehena
15:00 Manu Lanzarote EF (Katalunia) 2-4 Sand & Surf Soccer (AEB)
16:00 Atletic Sant Just FC A (Katalunia) 6-0 Lantaron CD
17:00 CEFOR Paul Ortega (Mexiko) 3-3 InterLleida Sports (Katalunia)
18:00 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 0-5 Leganes Genuine Amas CD (Madril)
18:30 Real Sociedad B 0-1 Eibar SD
19:00 Eibar SD 7-0 Newcastle United CF (Erresuma Batua)
19:30 Les Pottoks A 3-1 Eibar SD

Uztailak 5, asteartea
15:00 Antiguoko KE 5-1 College Cup (El Salvador)
16:00 Añorga KKE B 4-2 Guadalajara CD SAD
17:30 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 4-0 Eibar SD
18:00 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 1-2 Les Pottoks A
18:30 Leganes Genuine Amas CD (Madril) 5-0 Real Sociedad B
19:00 Les Pottoks A 3-0 Real Sociedad B
19:30 Real Sociedad B 1-0 Les Pottoks B
20:00 Real Sociedad B 3-1 Newcastle United FC (Erresuma Batua)

Uztailak 6, asteazkena
15:00 PA Team Excellence (Madril) 6-0 Sanse CD A
16:00 Astigarragako Mundarro KE B 0 -6 PA Team Elite (Madril)
17:15 Atletic Sant Just FC (Katalunia) 6-0 Intxurre KKE
18:15 FDE CD A (Madril) 6-0 Mundaiz SCD
19:30 Antigua Luberri KE 1-5 FDE CD B (Madril)

Uztailak 7, osteguna
15:00 Vicente del Bosque FA-Tolosa CF
16:00 2. faseko neurketa
17:15 2. faseko neurketa
18:15 2. faseko neurketa
19:30 2. faseko neurketa
20:30 Real Oviedo Femenino-Touring KE

Uztailak 9, larunbata
10:00 2. faseko neurketa
11:30 2. faseko neurketa 

ZUBIETA 5-2
Uztailak 4, astelehena
15:00 EQ Sports Academy (AEB) 6-0 Internacional CD A
16:15 InterLleida Sports (Katalunia) 3-3 Ostadar SKT
17:30 Eibar SD 1-4 Les Pottoks B
18:00 Les Pottoks A 3-1 Les Pottoks B
18:30 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 1-7 Real Sociedad A
19:00 Real Sociedad A 3-4 Real Sociedad B
19:30 Les Pottoks B 1-4 Leganes Genuine Amas CD (Madril)

Uztailak 5, asteartea
15:00 Añorga KKE 0-6 Sand & Surf Soccer (AEB)
16:15 Guadalajara CD SAD 4-2 Lantaron CD
17:30 Newcastle United FC (Erresuma Batua) 2-6 Les Pottoks A
18:00 Les Pottoks B 8-3 Newcastle United FC (Erresuma Batua)
18:30 Eibar SD 1-1 Real Sociedad A
19:00 Les Pottoks B 3-1 Real Sociedad A
19:30 Real Sociedad A 0-9 Leganes Genuine Amas CD (Madril)
20:00 Real Sociedad A 0-7 Les Pottoks A

Uztailak 6, asteazkena
15:00 Amanecer CF (Japonia) 2-4 Martutene KE B
16:00 Amanecer CF (Japonia) 3-3 Añorga KKE C
17:15 Arin Luzien (Frantzia) 0-6 Tortosa Ebre UE (Katalunia)
18:15 Arin Luzien (Frantzia) 0-6 Atletic Sant Just FC (Katalunia)
19:30 FDE CD (Madril) 2-4 Leones FC Chihuahua (Mexiko)

Uztailak 7, osteguna
15:00 Vasconia CD A-Salesianos Guadalajara EFCD
16:00 Atletic San Just FC A-Antiguoko KE
17:15 2. faseko neurketa
18:15 2. faseko neurketa
19:30 Brain Football B-Brain Football A
20:30 Sand & Surf Soccer-Intxaurdi KE C

Uztailak 9, larunbata
10:00 2. faseko neurketa
11:30 2. faseko neurketa

Informazio gehiagorako: donosticup.com