Larunbata, urriak 1



05:30

Aginagako jaiak: Oilasko Biltzaileen Eguna

Aginaga, Aginaga | Jaia

05:30 Oilasko biltzaileen gosaria.06:00 Oilasko biltzaileen irteera Atarialde Elkartetik.11:30 Oilasko biltzaile txikien irteera Mapildlik.17:30 Karaokea Eliza Zaharrean.18:30 Jon Ostolaza eta Rakel Pujana trikitilarien saio Eskola Txikiaren aurrean.Ondoren, herri poteoa.21:00 Herri afari bikaina. Sarrerak irailaren 22ra arte Arraten; 30 eurotan helduenak eta 12 eurotan haurrenak.23:00 Txosna irekiera.23:30 Erromeria frontoian: Laiotz taldea.02:30 Euskal Rumba Eliza Zaharrean: Kilimak eta Dj Jotatxo.Antolatzailea: Aginagako Jai Batzordea.

Aginagako jaiak: Oilasko Biltzaileen Eguna Aginaga

05:30 Oilasko biltzaileen gosaria.
06:00 Oilasko biltzaileen irteera Atarialde Elkartetik.
11:30 Oilasko biltzaile txikien irteera Mapildlik.
17:30 Karaokea Eliza Zaharrean.
18:30 Jon Ostolaza eta Rakel Pujana trikitilarien saio Eskola Txikiaren aurrean.
Ondoren, herri poteoa.
21:00 Herri afari bikaina. Sarrerak irailaren 22ra arte Arraten; 30 eurotan helduenak eta 12 eurotan haurrenak.
23:00 Txosna irekiera.
23:30 Erromeria frontoian: Laiotz taldea.
02:30 Euskal Rumba Eliza Zaharrean: Kilimak eta Dj Jotatxo.

Antolatzailea: Aginagako Jai Batzordea.


09:00

Futbola Haranen

Harane, Kalezar | Kirola

09:00 Kadete neskak, 1. maila: Usurbil F.T.-Euskalduna SD12:30 Kadeteak, preferente maila: Usurbil F.T.-Idiazabal KE15:30 Erregionalak, 1. maila: Usurbil F.T.-Atotxa River FC17:45 Gorengoen emakumeak: Usurbil F.T.-Intxaurdi Allerru KE "C"

Futbola Haranen Harane

09:00 Kadete neskak, 1. maila: Usurbil F.T.-Euskalduna SD
12:30 Kadeteak, preferente maila: Usurbil F.T.-Idiazabal KE
15:30 Erregionalak, 1. maila: Usurbil F.T.-Atotxa River FC
17:45 Gorengoen emakumeak: Usurbil F.T.-Intxaurdi Allerru KE "C"


16:45

Eskubaloi partidak

Oiardo Kiroldegia, Usurbil | Kirola

16:45 Kadete neskak: Usurbil-Elgoibar18:30 Senior mutilak, Euskal Kopako finalaurrekoa: Usurbil-EreintzaTokia: Oiardo Kiroldegia.

Eskubaloi partidak Oiardo Kiroldegia

16:45 Kadete neskak: Usurbil-Elgoibar
18:30 Senior mutilak, Euskal Kopako finalaurrekoa: Usurbil-Ereintza

Tokia: Oiardo Kiroldegia.

Motak:

Egutegia

Urria
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Azaroa
al ar az og ol lr ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Urte osoko agenda ikusi »»