Larunbata, abenduak 16



10:00

Kirol hitzorduen agenda: eskubaloia, futbola

Oiardo kiroldegia, Usurbil | Kirola

Eskubaloia Kiroldegian10:00 Infantil mutilak: Usurbil KE A-Amenabar A11:15 Infantil neskak: Usurbil KE-Aiala B17:15 Senior mutilak: Saizar Usurbil KE-Muskiz19:00 Kadete neskak: Usurbil KE-AloñamendiFutbola Haranen10:30 Infantil mutilak: Usurbil FT-Zarautz KE C12:00 Kadete neskak: Usurbil FT-Antigua Luberri BGEKE15:30 Kadete mutilak: Usurbil FT B-Mundaiz SCD17:45 Jubenilak: Usurbil FT B-Antigua Luberri KE B

Kirol hitzorduen agenda: eskubaloia, futbola Oiardo kiroldegia

Eskubaloia Kiroldegian
10:00
Infantil mutilak: Usurbil KE A-Amenabar A
11:15 Infantil neskak: Usurbil KE-Aiala B
17:15 Senior mutilak: Saizar Usurbil KE-Muskiz
19:00 Kadete neskak: Usurbil KE-Aloñamendi

Futbola Haranen
10:30
Infantil mutilak: Usurbil FT-Zarautz KE C
12:00 Kadete neskak: Usurbil FT-Antigua Luberri BGEKE
15:30 Kadete mutilak: Usurbil FT B-Mundaiz SCD
17:45 Jubenilak: Usurbil FT B-Antigua Luberri KE B


10:30

Gabonak Santuenean

Santuenea, Santuenea | Azoka

10:30-12:30 Barreterapia familian Santueneko Gure Txikiak ludotekan. Zehaztasunak: "azaroaren 25ean helduentzat izan zen. Oraingoan familian".Izen-ematea: aurrez, santueneaguretxikiak@gmail.com helbidean.Sarrera: 10 euro.16:00 Santueneako Gure Elkartea jubilatu elkartearen eta Santuenea elkartearen atarian:-Xake partidak.-Salmenta postula: arropa, eskulanak, janariak, kosmetika, argazkigintza...-Haurrentzako tailerrak.-Salda, gaztainak...18:00 Zuhaitzaren argiztapena Dj GorkaMendik girotuta.Antolatzailea: Santuenea elkartea.

Gabonak Santuenean Santuenea

10:30-12:30 Barreterapia familian Santueneko Gure Txikiak ludotekan
Zehaztasunak: "azaroaren 25ean helduentzat izan zen. Oraingoan familian".
Izen-ematea: aurrez, santueneaguretxikiak@gmail.com helbidean.
Sarrera: 10 euro.



16:00 
Santueneako Gure Elkartea jubilatu elkartearen eta Santuenea elkartearen atarian:
-Xake partidak.
-Salmenta postula: arropa, eskulanak, janariak, kosmetika, argazkigintza...
-Haurrentzako tailerrak.
-Salda, gaztainak...

18:00 Zuhaitzaren argiztapena Dj GorkaMendik girotuta.


Antolatzailea: Santuenea elkartea.


18:00

Talo eta txistor jana Aginagan

Aginagako Eliza Zaharra, Aginaga | Ospakizuna

Ordua: 18:00.Tokia: Aginagako Eliza Zaharra.Zehaztasunak: "Bakoitzak bere taloa egiten ikasteko aukera izango du, eta, ondoren, talo-jana".Antolatzailea: Aginagako Eliza Zaharra Elkargunea.

Talo eta txistor jana Aginagan Aginagako Eliza Zaharra

Ordua: 18:00.
Tokia: Aginagako Eliza Zaharra.
Zehaztasunak: "Bakoitzak bere taloa egiten ikasteko aukera izango du, eta, ondoren, talo-jana".
Antolatzailea: Aginagako Eliza Zaharra Elkargunea.


18:00

Orbeldi Dantza Taldea: “Bihotz dantza begietan”

Sutegiko auditorioa, Usurbil | Dantza

Ordua: 18:00.Tokia: Sutegiko auditorioa.Zehaztasunak: "Orbeldi Dantza Taldeak urte bukaerako emanaldia egingo du. Bertan, Xabier Lizardiren “Bihotzbegietan” liburuko poesia eta Gipuzkoako euskal dantza tradizionala elkartuko dituzte."Sarrera: doan.Antolatzailea: Orbeldi Dantza Taldea.

Orbeldi Dantza Taldea: “Bihotz dantza begietan” Sutegiko auditorioa

Ordua: 18:00.
Tokia: Sutegiko auditorioa.
Zehaztasunak: "Orbeldi Dantza Taldeak urte bukaerako emanaldia egingo du. Bertan, Xabier Lizardiren “Bihotzbegietan” liburuko poesia eta Gipuzkoako euskal dantza tradizionala elkartuko dituzte."
Sarrera: doan.
Antolatzailea: Orbeldi Dantza Taldea.

Motak:

Egutegia

Otsaila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
Martxoa
al ar az og ol lr ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Urte osoko agenda ikusi »»