Ostirala, abenduak 29



09:00

Mirotzen omeneko infantil mailako 14. Eskubaloi Txapelketa

Oiardo kiroldegia, Usurbil | Kirola

Parte hartzaileak: Usurbil K.E., Zarautz Z.K.E., Tolosa C.F., Pulpo E.K., Anaitasuna, Basauri E.T.Neurketen ordutegia:Infantil mutilak:09:00 Usurbil K.E. A-Usurbil K.E. B10:00 Amenazar Z.K.E.-Pulpo E.K.11:00 Usurbil K.E. A-Tolosa C.F.12:00 Usurbil K.E. B-Anaitasuna13:00 Tolosa C.F.-Pulpo E.K.14:00 Amenabar Z.K.E.-Anaitasuna16:00 5. eta 6. postuak17:00 3. eta 4. postuak18:00 FinalaInfantil neskak:09:30 Usurbil K.E.-Tolosa C.F.10:30 Aiala Z.K.E.-Pulpo E.K.11:30 Usurbil K.E.-Anaitasuna12:30 Aiala Z.K.E.-Basauri E.T.13:30 Tolosa C.F.-Pulpo E.K.14:30 Basauri E.T.-Anaitasuna16:30 5. eta 6. postuak17:30 3. eta 4. postuak18:30 Finala20:00 Sari banaketa.Antolatzaileak: Usurbil K.E., Usurbilgo Udala, Euskal Eskubaloi Federazioa.

Mirotzen omeneko infantil mailako 14. Eskubaloi Txapelketa Oiardo kiroldegia

Parte hartzaileak: Usurbil K.E., Zarautz Z.K.E., Tolosa C.F., Pulpo E.K., Anaitasuna, Basauri E.T.
Neurketen ordutegia:
Infantil mutilak:
09:00 Usurbil K.E. A-Usurbil K.E. B
10:00 Amenazar Z.K.E.-Pulpo E.K.
11:00 Usurbil K.E. A-Tolosa C.F.
12:00 Usurbil K.E. B-Anaitasuna
13:00 Tolosa C.F.-Pulpo E.K.
14:00 Amenabar Z.K.E.-Anaitasuna
16:00 5. eta 6. postuak
17:00 3. eta 4. postuak
18:00 Finala

Infantil neskak:
09:30 Usurbil K.E.-Tolosa C.F.
10:30 Aiala Z.K.E.-Pulpo E.K.
11:30 Usurbil K.E.-Anaitasuna
12:30 Aiala Z.K.E.-Basauri E.T.
13:30 Tolosa C.F.-Pulpo E.K.
14:30 Basauri E.T.-Anaitasuna
16:30 5. eta 6. postuak
17:30 3. eta 4. postuak
18:30 Finala

20:00 Sari banaketa.

Antolatzaileak: Usurbil K.E., Usurbilgo Udala, Euskal Eskubaloi Federazioa.


20:00

Sareren mobilizazioa

Mikel Laboa plaza, Usurbil | Mobilizazioa

Ordua: 20:00.Tokia: Mikel Laboa plaza.Zehaztasunak: euskal preso, iheslari eta deportatuen eskubideen aldeko mobilizazioa.Deitzailea: Sare.

Sareren mobilizazioa Mikel Laboa plaza

Ordua: 20:00.
Tokia: Mikel Laboa plaza.
Zehaztasunak: euskal preso, iheslari eta deportatuen eskubideen aldeko mobilizazioa.
Deitzailea: Sare.

Motak:

Egutegia

Otsaila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
Martxoa
al ar az og ol lr ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Urte osoko agenda ikusi »»