Udal hauteskundeak 2019

#M26 Udal, foru, Europa eta Zubietako hauteskundeetarako hautagaitza zerrendak

Bozka paper eta gutunazal ugari aurkituko ditugu igande honetan hauteslekuetan. Gogoan izan, hiru deialdi izango ditugu; udal, foru eta Europako hauteskundeak. Zubietan lau, Herri Batzarra ere berrituko baitute. Herri Batzarreko hauteskundeetara bost hautagai aurkeztu dira, Usurbilgo udal hauteskundeetara 5 hautagaitza zerrenda, foru hauteskundeetara 7 eta Europakoetara 32!

Albiste honetan batu ditugu udal, foru, Europa eta Zubietako maiatzaren 26ko hauteskundeetara aurkeztu diren hautagaitza zerrenda guztiak:

ZUBIETAKO HERRI BATZARRA BERRITZEKO HAUTESKUNDEAK
Usurbil aldeko hautagaiak.
Urtzi Alberdi Zulaika
Haritz Arrizabalaga Garmendia

Donostia aldeko hautagaiak
Jon Andoni Arroyo Arozena
Eneko Izagirre Castresana
Ignacio Izagirre Zuloaga.

USURBILGO UDAL HAUTESKUNDEAK

EH Bildu

1.    Agur­tza­ne Solaberrieta Mesa.
2.    Beñat Larrañaga Urdampilleta.
3.    Lur Etxe­berria Gurru­txa­ga.
4.    Jose Maria Iribar Zapirain.
5.    Aroa Etxe­burua Ugartemendia.
6.    Luken Arcarazo Silva.
7.    Oskar Santamaria Picabea.
8.    Itzi­ar Basterrika Unanue.
9.    Ainhoa Arrozpide Landa.
10.   Nerea Goizueta Garmendia.
11.   Miren Alazne Olaizola Iparraguirre.
12.   Ana Isabel Eizagirre Sagardia.
13.   Pa­txi Xabier Arregi Iparragirre.

Ordezkoak:
1.    Fatimetou Hamadi Rguebi.
2.    Eugenio Noriega Diez.
3.    Isidra Navarro Del Amo.
4.    Xuban Zubiria Elexpe.

EAJ-PNV
1.    Josune Urkola Larrarte.
2.    Mirari Azurmendi Sorazu.
3.    Carlos Perez Fraisoli.
4.    Andoni Atxe­ga San Sebastian.
5.    Maria Lourdes Jauregiberri Goenaga.
6.    Agur­tza­ne Egibar Artola.
7.    Maria Jose Ibargoyen Lizarazu.
8.    Juan Maria Zubeldia Arrieta.
9.    Jose Maria Zubiria Eguzkiza.
10.   Juan Gorostidi Echeverria.
11.   Esteban Goenaga Otegi.
12.   Miren Elisabet Ecenarro Ganzarain.
13.   Joseba Iñaki Illarramendi Echabe.

Ordezkoak:
1.    Fernando Arrieta Olasagasti.

PSE-EE/PSOE
1.    Francisco Jose Suarez Perez.
2.    Fermin Orue-Echevarria Iturri.
3.    Maria Arrate Irazabal Oyarzabal.
4.    Julio Jaen Moral.
5.    Antonia Novillo Ruiz.
6.    Mauricio Lorenzo De La Torre.
7.    Noemi Puertas Gonzalez.
8.    Kristian Garnateo Aranda.
9.    Esperanza Quicios Martinez.
10.  Angel Morales Rojo.
11.  Jesus Novillo Ruiz.
12.  Isabel Garcia Martin.
13.  Naroa Greño Rivadulla.

PP
1.    Pascual Plaza Romo.
2.    Antonio Lopez Elvira.
3.    Emilio Julian Rodriguez Alcantud.
4.    Pilar Valcarce Bardón.
5.    Maria Dolores Quiralte Carmona.
6.    Jaime Perales Martinez.
7.    Ignacio Alberto Cuellar De La Torre.
8.    Maria Enriqueta Patau Cremades.
9.    Isidoro Angel Luis Severiano Sebastian.
10.   Enriqueta Rodriguez Portoles.
11.   Francisco Jose Fernandez Rey.
12.   Rosalia Rodriguez De Barrio.
13.   Amalia Rosales Marquez De Prado.

Ordezkoa:
1.    Maria Sanchez Andrada.

AULKI ZURIAK (EB)
1.    Luis Maria Ormae­txe­a San­tsi­ñena (Independiente).
2.    Maria Cruz Pascual Sanchez.
3.    Pedro Maria Ibarra Iraculis (Independiente).
4.    Esther De Juan Mangas (Independiente).
5.    Aitor Picabea Lamuedra (Independiente).
6.    Maria Pilar Casabona Blasco (Independiente).
7.    Antonio Picabea Sarasola (Independiente).
8.    Elizabeth Martinez Sanchez (Independiente).
9.    Andoni Picabea Lamuedra (Independiente).
10.  Maria Asuncion Lopez Miguel (Independiente).
11.  Jose Manuel Roteta Echeverria (Independiente).
12.  Lucia Moreno Diez (Independiente).
13.  Antonio Garcia Castellon (Independiente).


FORU HAUTESKUNDEETARAKO HAUTAGAITZA ZERRENDAK

EH BILDU

 1.  Juan Karlos Izagirre Hortelano.

 2.  Mirene Begiristain Zubillaga.

 3.  Ernesto Merino Amiama.

 4.  Eneritz Otamendi Goñi.

 5.  Jon Albizu Aguirrezabalaga.

 6.  Izar Hernando Ibero.

 7.  Andoni Iriondo Otxo­torena.

 8.  Aitor Olaizola Urien.

 9.  Nora Galparsoro Larraza.

10.  Irune Martinez Etxa­rri.

11.  Ione Ola­tzi­regi Mendiorotz.

12.  Diego Barrado Sanchez.

13.  Amaia Almirall Lopez de Luzuriaga.

14.  Ane Fernandez Aranburu.

15.  Javier Vitoria Roma.

16.  Ana Sanroma Azkordobeitia.

17.  Luis In­txa­uspe Arozamena.

 

Ordezkoak

 1.  Jaime Nuñez Montoya.

 2.  Pablo Barrio Ramirez.

 3.  Oihana Agirre Gar­tzia.

 4.  Xabier Arregi Iparragirre.

 5.  Nerea Kortajarena Ibañez.

 

EAJ-PNV

 1.  Xabier Eceizabarrena Sainz.

 2.  Saioa Bandres Moneo.

 3.  Ianko Gamboa Sanz.

 4.  Maria Jesus Celaya Eguiguren.

 5.  Urkiri Salaberria Gracia.

 6.  David Rosco Jorge.

 7.  Zorione Etxe­zarraga Ortuondo.

 8.  Mari Mercedes Garmendia Bereciartu.

 9.  Markel Aranburu Bartau.

10.  Aitana Aguirre Loyarte.

11.  Martin Ibabe Eceiza.

12.  Silvia Enrique Gomez.

13.  Jon An­txo­rdoki Rekondo.

14.  Maria Otaegui Velez.

15.  Kerman Orbegozo Uribe.

16.  Nerea Zusberrro Alberro.

17.  Miren Jaione Hervas Saez de Arregui.

 

Ordezkoak

 1.  Miren Estibaliz Iturbe Otaegui.

 2.  Jokin Garate Pujol.

 3.  Jaime Dominguez-Macaya Laurnaga.

 

PSE-EE/PSOE

 1.  Denis Itxa­so Gonzalez.

 2.  Susana Garcia Chueca.

 3.  Julio Fidel Juan Astudillo Rodrigo.

 4.  Maria Arritokieta (Arri­txu) Marañon Basarte.

 5.  Hermenegildo Gonzalez Moran.

 6.  Maria Jesus Egido Moreno.

 7.  Iñaki Mirena Mugica Flores.

 8.  Alma Maria Fernandez Alonso.

 9.  Agustin Valdivia Calvo.

10.  Maialen Alonso Labandibar.

11.  Ricardo Crespo Rubio.

12.  Nuria Fernandez Castrillo.

13.  Mikel de Aralar Sardon Delgado.

14.  Lilian Maribel Ramos Ruiz Diaz.

15.  Maria Begoña Palos Barbero.

16.  Maite Sanchez Garcia.

17.  Jesus Maria Eguiguren Imaz.

 

 PP

 1.  Juan Carlos Cano Aristoy.

 2.  Alejandro Saenz Muriel.

 3.  Jose Luis Arrue Pinto.

 4.  Carlota Sanz Martinez.

 5.  Marta Sanchez Moreno.

 6.  Ines Baroja Horrillo.

 7.  Javier Otero Herrojo.

 8.  Maria Josefa Lafuente Grasa.

 9.  Mikel Perez Mayor.

10.  Candida Fernandez Ferrera.

11.  Jacobo Caparros Ruiperez.

12.  Elvira Pascual Izquierdo.

13.  Salvador Cabanilles Perez.

14.  Blanca Tejada Manso de Zuñiga.

15.  Ana Rabina Pinilla.

16.  Ana Zulueta Casarrota.

17.  Borja Semper Pascual.

 

Ordezkoak:

 1.  David Hernandez San Luis.

 2.  Encarnacion Aramendia Alonso.

 

CIUDADANOS

 1.  Pedro Ignacio Mendizabal Miguelez.

 2.  Rocio Galiana Naranjo.

 3.  Ramiro Vicente Cibrian Uzal.

 4.  Isabel Gil Marrodan.

 5.  Rafael Pascual Diaz.

 6.  Naroa Paredero Lanciego.

 7.  Leon Jose de Adrian Gallego.

 8.  Carolina Lapido Piñeiro.

 9.  Francisco Manuel Lopez-Roldan Otaduy.

10.  Mercedes Rodriguez Andres.

11.  Jose Luis Garcia Fradejas.

12.  Miriam Navarro Moratalla.

13.  Francisco Javier Perez Marin.

14.  Maria Paz Perez Marin.

15.  Diego Gonzalez Bartolome.

16.  Naomi Peña Fonseca.

17.  Dolores Mercedes Outeiral Centeno.

 

ELKARREKIN PODEMOS 

(Podemos, Ezker Ani­tza-IU, EQUO Berdeak)

 1.  David Oliden Cuello.

 2.  Aran­tza Gonzalez Garcia.

 3.  Paula Almiron Chamadoira.

 4.  Joanes Fiel Echeverria.

 5.  Patricia Rodiño Pijuan.

 6.  Javier Alberdi Lopez de Echezarreta.

 7.  Raisa Ira­txe Garcia Isasa.

 8.  Felix Leis Hidalgo.

 9.  Amaia Martin Garin.

10.  Miguel Angel de la Calle Villagran.

11.  Encarnacion Ramos Robles.

12.  Jakot Karrera Zabala.

13.  Maria Cruz Diez Silanes.

14.  Jon Hernandez Hidalgo.

15.  Mayi Bengoe­txe­a Aguirresarobe.

16.  David Ares Rodriguez.

17.  Fermina Buenechea Reparaz.

 

AULKI ZURIAK 

 1.  Daniel Lizarralde Aguirre.

 2.  Amaya Larrea Loran (independiente).

 3.  Luis Maria Ormae­txe­a San­tsi­ñena (independiente).

 4.  Mari del Mar Rodriguez Calvillo (independiente).

 5.  Luis Garcia Molina.

 6.  Pedro Maria Ibarra Iraculis (independiente).

 7.  Rosa Maria Garcia Molina (independiente).

 8.  Aitor Picabea Lamuedra (independiente).

 9.  Saioa Rodriguez Elgorriaga (independiente).

10.  Juan Bautista Jordan Val (independiente).

11.  Jose Maria Pereda Goicoechea (independiente).

12.  Maria Asuncion Lopez Miguel (independiente).

13.  Oscar Sanz Miguel (independiente).

14.  Lucia Moreno Diez (independiente).

15.  Antonio Picabea Sarasola (independiente).

16.  Francisca Molina Casado (independiente).

17.  Jacoba Calvo Sarriegui (independiente).

 
EUROPAKO HAUTESKUNDEAK

1-INICIATIVA FEMINISTA

1. Consuelo Mira Tornadijo.

2. María Jesús Rodríguez Cuevas.

3. Inés Ausín Molina.

4. Javier Gonzálvez Avellana.

5. Jaime Alfonso Beneyto Gasset.

6. María Antonia Moreno Llaneza.

7. María Asunción Nortes Hernández.

8. Cristina Gonzálvez Mira.

9. Héctor Conde Rodríguez.

10. Blas Caballero Martínez.

11. Marina Esteban Sastre.

12. María Victoria Ramírez Ruíz.

13. María Rosa Cervera Salinas.

14. Jesús Pedrós Cholvi.

15. Carlos Manuel Gómez García.

16. Isabel Mira Tornadijo.

17. Georgina Belenguer Ribera.

18. Clara Inia Herrando Andrés.

19. Gerard Gonzálvez Mira.

20. Raúl Molina Martos.

21. Nuria Castillo Monzoncillo.

22. Emilia Baena Capilla.

23. Ana María Miguel Minguez.

24. Guillem Beltrán Bonastre.

25. Juan Atienza Blesa.

26. María Carmen González Lago.

27. Mireia Neus Renau Claramonte.

28. María Pilar Pallás López.

29. Alfonso Miguel Mínguez.

30. Manuel Naharro Tobarra.

31. Claudia Torregrosa Reyes.

32. María Elva Tenorio López.

33. María del Mar Molpeceres Molpeceres.

34. Francisco Javier Ramírez García.

35. Dionisio Solana Checa.

36. María Dolores Moya Pérez.

37. María Gloria Folch Blanca.

38. Tibisay Pérez Cervera.

39. Julio Molina Llorens.

40. Víctor Martínez Martínez.

41. Nathalia Solarte Clavijo.

42. Blanca María Donald Buil.

43. Ana María Cicero Miguel.

44. Jesús Juan García.

45. Andreu Beltrán Bonastre.

46. Antonia Caballero Rubio.

47. María Luisa Salvador Vicente.

48. Liliana Renau Claramonte.

49. Felix Ausín Molina.

50. José Antonio Tamayo Arana.

51. Paloma Ausín Molina.

52. María del Carmen Garcerá Marco.

53. José Javier Satorres Martínez.

54. Ángel Lamo Cantero.

Ordezkoak

1. Enedina Porres Güemes.

2. Ana María Alvarez Montalban.

3. Sara Herrero Zabala.

4. Antonio Manuel Zamorano Mas.

5. Ernesto Muñoz Toledano.

6. Eva Calatayud Mizrahi.

7. María José Alegre Morera.

8. Patricia Moreno Orejuela.

9. Fernando Nissim Calatayud Mizrahi.

10. Ernesto José Molina Igual.


2-EUZKO ALDERDI JELTZALEA-EUROPA SOLIDARIOAREN ALDEKO KOALIZIOA

Izaskun Bilbao Barandica.

Andoni Aldekoa de la Torre.

Iñaki Aguirre Arizmendi.

Ainhoa Arrese Arratibel.

Koldo Atxutegi Ajuria.

Imanol Lasa Zeberio.

Xabier Ezeizabarrena Sáenz.

Idoia Barandika López.

Irune Berasaluze Lazkano.

Aitor Olaizola Zubillaga.

Tichla Ahmed López.

Arantzazu Rojo Gómez.

Álvaro Castillo Cordero.

Iker Goiria Echebarria.

Almudena Ruiz De Angulo Del Campo.

Amaia Txapartegi Crespo.

Jane Eyre Urkieta Zuzaeta.

Victoriano Gallastegi Altube.

Ane Miren Atin Ruiz De Viñaspre.

Karmele Uribarri Urresti.

Andoni Aldekoa de la Torre.

Suplentes

Aitziber Oliban Gutierrez.

M.ª Natividad López De Munain Alzola.

Iker Laca Barandica.

Amaia Aguirre Muñoa.

Esther Apraiz Fernández De La Peña.

3-PSOE

1. Josep Borrell Fontelles.

2. Iratxe García Pérez.

3. Lina Gálvez Muñoz (Independiente).

4. Javi López Fernández.

5. Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández.

6. Iban García Del Blanco.

7. Eider Gardiazabal Rubial.

8. Nicolás González Casares.

9. Cristina Maestre Martín de Almagro.

10. César Luena López.

11. Clara Eugenia Aguilera García.

12. Ignacio Sánchez Amor.

13. Mónica Silvana González González.

14. Juan Fernando López Aguilar.

15. Adriana Maldonado López.

16. Jonás Fernández Álvarez.

17. Alicia Homs Ginel.

18. Javier Moreno Sánchez.

19. Isabel García Muñoz.

20. Domènec Miguel Ruiz Devesa.

21. Estrella Dura Ferrandis.

22. Marcos Ros Sempere.

23. Laura Ballarín Cereza.

24. Raúl Pesquera Cabezas.

25. María del Carmen Heras Yuste.

26. Yeray Díaz Zbida.

27. María Isabel Ayuso Torres.

28. Alejandro Colldefors Bergnes de las Casas.

29. Leonor Martínez Pereda Soto.

30. Álvaro Nava Aparicio.

31. María Belén Flores Sánchez.

32. José Ignacio Asensio Bazterra.

33. Isabel Báez Lechuga.

34. Alberto González Cabello.

35. Guadalupe Rodríguez Silva.

36. Omar Villegas Picazo.

37. Sabrin Yermak Moumen.

38. Samuel de León Paez.

39. Laura de la Torre Silvan.

40. Anselmo José Borobia Vizmanos.

41. Marta López Expósito.

42. Jordi Santandreu Jorda.

43. Sarah Ben El Haj Soulami Correa.

44. Luis Planas Herrera.

45. Judith Riera Román.

46. Alberto Guerrero Blanco.

47. Aroa Jilete González.

48. Ismael Gutiérrez Fernández.

49. Ana Lenochka Yaquimenko Delascio.

50. José María Gómez Santamaría.

51. Conchi Martín Gualda.

52. Víctor Manuel Royo Jaime.

53. Inés Gutiérrez Salazar.

54. Pedro Ródenas Santacreu.

Ordezkoak

1. Naioa Garcés Blasco.

2. Gabriel Raposo Sainz.

3. Angelina Caballé Calvet.

4. Luis Yáñez Barnuevo García.

 

4-ALTERNATIVA REPUBLICANA (ALTER)

1. Pedro Alberto García Bilbao (ALTER).

2. Inmaculada Molero Trujillo (ALTER).

3. Ramiro Manuel Gil Morel (ALTER).

4. Paula Bueno Muñoz (ALTER).

5. Diego Cameno Mayo (ALTER).

6. Miguel Aso Solans (ALTER).

7. Olga Alonso Gens (ALTER).

8. José Luis Valcarce Rodríguez (ALTER).

9. Janira Susaño Tolosa (ALTER).

10. Ramón García Hernández (ALTER).

11. Alba Alonso Abadía (ALTER).

12. Juan Miguel Acejo Millán (ALTER).

13. Margarita García Sánchez (ALTER).

14. Gabriel Salguero Lafuente (ALTER).

15. Natalia Blanco Rodríguez (ALTER).

16. Carlos Medina Casado (ALTER).

17. Andrea de la Parra Hernández (ALTER).

18. José Miguel Bernardo Rodríguez (ALTER).

19. Marina López Domínguez (ALTER).

20. Rafael Sánchez Molina (ALTER).

21. Maria Coronación López Moreno (ALTER).

22. Manuel Ángel Benito Sánchez (ALTER).

23. Eva María Duran Blanco (ALTER).

24. Francisco Javier Gordo Rufes (ALTER).

25. Amparo Prieto Fuentes (ALTER).

26. Juan José Martínez Embid (ALTER).

27. Miriam Desamparados Rodrigo Moreno (ALTER).

28. Josu Zafra Caamaño (ALTER).

29. Aroa Muñoz Ruiz (ALTER).

30. Adrían Rodríguez Salvago (ALTER).

31. Maria Dolores Romero Reyes (ALTER).

32. Javier Prieto Blázquez (ALTER).

33. Beatriz González Felipe (ALTER).

34. Marcos Alonso Artieda (ALTER).

35. Raquel Sagarra Garces (ALTER).

36. Manuel Báez Pérez (ALTER).

37. Irene Fernández Aznar (ALTER).

38. Florencio Jesús Escartín Claver (ALTER).

39. Sonia García Figueredo (ALTER).

40. Iván Úbeda Peña (ALTER).

41. Carmen Tarin Espinosa (ALTER).

42. Aser Hernández Toral (ALTER).

43. Maria de los Ángeles Fernández Moro (ALTER).

44. Jose Ángel Plaza González (ALTER).

45. Terera Olga Mayo Rustarazo (ALTER).

46. Javier Baltrán Terrones (ALTER).

47. Carolina Tolosa Ferrer (ALTER).

48. Gabriel Antonio Martínez Contamina (ALTER).

49. Flora Rico Rico (ALTER).

50. Juan Miguel Bedmar Jiménez (ALTER).

51. Sonia Inmaculada Laca García (ALTER).

52. Luis Miguel Mira Rico (ALTER).

53. Josefina Aranda Escolano (ALTER).

54. Antonio Francisco Fernández Lima (ALTER).

 

5-CENTRISTAS POR EUROPA (CXE)

1. Francisco Jesus Martin Vargas (CCD).

2. Maria De Los Milagros Hernan Alvarez (UNIJUS).

3. Fernando Brea Vide (LLIURES).

4. Cristina Hernandez Montanari (Independiente).

5. Francisco Perez Garcia (CCD).

6. Eva Cumbreño Barreales (LLIURES).

7. Jose Luis Vazquez Sanchez (Independiente).

8. Esther Bermejo Bravo (CENTRADOS).

9. Ramiro Solanes Calatayud (CCD).

10. Eduardo Berbis Seriñan (UNIJUS).

11. Jose Luis Mendez Otero (CCD).

12. Isidoro Ibañez Muñoz (CCD).

13. Marta Ortega Taña (LLIURES).

14. Antonio San Jose Perez (Independiente).

15. Maria Victoria Rubio Llorente (CENTRADOS).

16. Santiago Martinez Ruiz (CENTRADOS).

17. Carmen Marti Pol (CCD).

18. Pablo Yepes Del Cerro (CCD).

19. Mary Sol Lorenzo Otero (Independiente).

20. Jordi Montanya Mias (LLIURES).

21. Maria Francisca Ripoll Ripoll (CCD).

22. Alejandro Cuellar De La Rosa (CCD).

23. Fausta Gonzalez Sanchez (UNIJUS).

24. Jose Antonio Bibian Somoza (CCD).

25. Pedro Gotanegra Julia (LLIURES).

26. Javier Bueno Gil (UNIJUS).

27. Ana De La Torre Busnadiego (CCD).

28. Oscar Galindo Rafecas (LLIURES).

29. Maria Trinidad Docampo Alonso (Independiente).

30. Enrique Martin Palomares (CCD).

31. María del Pilar Ramírez Gutiérrez (UNIJUS).

32. Diana Merenciano De Pedro (CENTRADOS).

33. Javier Lopez Alvarez (CCD).

34. Rosa Gonzalez Casal (UNIJUS).

35. Carlos Rios Calavia (LLIURES).

36. Salvador Ciscar Bolfan (CCD).

37. Almudena Moreno Sanchez (CCD).

38. Felix Losada Rodriguez (Independiente).

39. Maria Lidon Gil Vargas (CCD).

40. Hector Alvarez Cervello (LLIURES).

41. Maria Aranzazu Aguado Nuñez (CCD).

42. Aleix Latorre Luna (LLIURES).

43. Luis Melchor Sanahuja (CCD).

44. Isabel Gonzalez Payan (LLIURES).

45. Francisco Jesus Trinidad Lorenzo (LLIURES).

46. Alberto Vigil Garcia (CENTRADOS).

47. Maria Del Carmen Collado Adell (CCD).

48. Pablo Hurtado Rodriguez (CCD).

49. Rebeca Reberter Fontclara (LLIURES).

50. Asier Martinez Ferrandiz (CCD).

51. Maria De La Concepcion Pedros De Villamore (LLIURES).

52. Carlos Morato Roig (LLIURES).

53. Concepcion Oya Recatala (CCD).

54. David Garcia Perez (CCD).

Ordezkoak

1. Juan Pablo Velasco Molina (CCD).

2. Maria Dolors Sala Canela (LLIURES).

3. Jose Luis Santos Casas (CENTRADOS).

4. Sonia Liliana Gonzalez Rodriguez (CCD).


6-EH BILDU-ORAIN ERREPUBLIKAK

Oriol Junqueras i Vies.

Pernando Barrena Arza.

Diana Riba i Giner.

Jordi Solé i Ferrando.

Ana Miranda Paz.

Raquel Correa i Domènech.

Jordi Bacardit i Reguant.

Oihana Etxebarrieta Legrand.

Ana Bringas López.

Gorka Elejabarrieta Diaz.

Elisabet Nebreda i Vila.

Alfredo Suárez Canal.

Lorena López de Lacalle Arizti.

Guillem Agulló i Lázaro.

Luz Carmen Rodríguez Gangura.

Alfonso Mouzo Trillo.

Helle Kettner i Hoeberg.

Asun Fernandez de Garaialde y Lazkano Sala.

Mateu Matas i Ordinas.

Diana Urrea Herrera.

Aitor Bezares Vargas.

Georgina Corina Ciupag.

Luisa Baños González.

Marc Casanova i Roca.

Llucía Fernández Marqués.

Garazi Hach Embarek Irizar.

Ander Larunbe Anderson.

Olga Palahí i Jordi.

Miquel Serra i Gòdia.

Asun Gulina del Pueyo.

Olaia Fernández Dávila.

Eraitz Saez de Egilaz Ramos.

Vicente María del Carmen Quintana Pérez.

Margalida Seguí i Albertí.

Josep Subirana i Jové.

Adrian Fuentes Arevalo.

Celine Borràs i Fortuna.

Mario Arbesú Iglesias.

Kizkitza Gil de San Vicente.

Sergi Marcen i López.

Ermitas Rodríguez Gomez.

Jon Altolagirre Askasibar.

Maria Pérez i Company.

Enric Adell i Moragrega.

Diego Marin Roig.

Maite Sabalza Baztán.

Jon Azkune Torres.

Ana Maria Balsera i Marín.

Carlos Babío Urquidi.

Begotxu Olaizola Elordi.

Lídia Carrillo i Alza.

Iria Epalza Markoartu.

Camilo Nogueira Román.

Josep Maria Terricabres i Nogueras.

Ordezkoak

Miquel Caminal i Cerdà.

Olga Castro Vázquez.

Rebeca Abad i Brotons.

Daniel Agudo i Simon.

Euken Barreña Caloca.

Anna Maria Calvís i Munsó.

Tomas Martínez de Cañas Ruiz de Oña.

Joan Alberto Pons i Bagur.

Mireia Lladó i Garcia.

Robert Neal Baxter.


7-CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)

1. Domingo Rojo Sánchez.

2. Ramón Luis Molinary Malo.

3. Muriel Bujalance Leal.

4. Lidia Laso Ramos (Independiente).

5. José Vicente Giménez Alonso.

6. Beatriz Olmedo Rodríguez.

7. Santiago Herreros Catalán.

8. Juan José Jurado Rodríguez.

9. María Lourdes Solano Jarit.

10. Juan Egea Rosique.

11. Ignacio Gisbert Colomina.

12. Jaime Ruix Serra.

13. María Dolores de la Dueña Sánchez.

14. Antonio Real Martínez (Independiente).

15. Begoña María Vázquez Algara.

16. Francisca Rodríguez García.

17. María Asunción Vicente Ripoll.

18. Juan José Díaz García.

19. César Ricardo Vera Ayala.

20. Yolanda Sion Pantiga.

21. Silvia María Álvarez de Eulate Villalón.

22. Montserrat Arroyo Basolas.

23. Yolanda Ramírez Juárez.

24. Miguel Pardo Castillo.

25. Santiago Raboso García.

26. Yasmina Terki Vaello.

27. Felisa Santos Méndez (Independiente).

28. Jorge Javier Pérez Hernández.

29. Isabel Morán Ramos.

30. José Carlos Rúa Perandones.

31. Antonia Bastida García.

32. Natalia Moreno Barragán.

33. Juan Manuel Marín Muñoz.

34. Luis Vicente Cervera Utrillas.

35. Chadia Souweileh Arencibia.

36. Adrián Esteve Aguilar.

37. Pilar Diana López Morera.

38. Gisela Ortiz Gallardo.

39. María Teresa de las Nieves Alberola.

40. Francisco José Perelló Faura.

41. Esperanza Escribano Sánchez.

42. José Luis Ruiz Pérez.

43. José Manuel Odriozola Terán.

44. Ana Sofía Lopera Santamaría.

45. Rosario Molina Cayuela.

46. Inmaculada Esparcía Sánchez.

47. Pedro Taborda Martín.

48. Rocío Esteve Sierra.

49. José Antonio Martínez Lucas.

50. María Victoria Céspedes González.

51. María Dolores Navarro Borcha.

52. Juan Antonio Castillo Pedrajas.

53. Teobaldo Agenjo Rodrigo.

54. Almudena Herraiz Agraz.

Ordezkoak

1. Christina Alegre Juárez.

2. José Ignacio Llorca Pallás.

3. Carmen Llopes Palacios.

4. Jorge Martínez Hernández.

5. María Asunción Agustí Golfe.

6. Enrique Francés Quereda.

7. Ángeles Tirado Martín.

8. Juan Ramón Civera Gil.

9. Laura Soriano Alfaro.

10. María del Carmen Marín Pérez.


8-FE DE LAS JONS, ALTERNATIVA ESPAÑOLA, LA FALANGE, DEMOCRACIA NACIONAL (ADÑ)

1. Martín Ricardo Sáenz de Ynestrillas Pérez (Independiente).

2. Norberto Pedro Pico Sanabria (FE de las JONS).

3. Pedro Chaparro Velacoracho (DEMOCRACIA NACIONAL).

4. María del Valle Piñar Gutiérrez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

5. María del Camino Carrillo Iglesias (FE de las JONS).

6. Manuel Andrino Lobo (LA FALANGE).

7. Alba Sánchez Fernández (DEMOCRACIA NACIONAL).

8. Francisco Torres García (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

9. Maria Luisa López Alonso (LA FALANGE).

10. Jorge Garrido San Román (FE de las JONS).

11. María Ana Fernández de Prada Alfin (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

12. Gonzalo Martín García (DEMOCRACIA NACIONAL).

13. María Elena Pérez Vieco (LA FALANGE).

14. Alberto Julio Pascual Martínez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

15. María Díez de las Heras (FE de las JONS).

16. Jesús Muñoz Martínez (LA FALANGE).

17. Laura Gallardo Marinero (DEMOCRACIA NACIONAL).

18. José Ramón Franco Abad (FE de las JONS).

19. María Fernanda Piñar Gutiérrez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

20. Luis Mateos de Vega (DEMOCRACIA NACIONAL).

21. Begoña Del Arco Herrero (LA FALANGE).

22. José María Carreras Figueras (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

23. María del Carmen Navarro Martínez (FE de las JONS).

24. José Alejandro García Sancho (LA FALANGE).

25. Eva María Arnal Minguez (DEMOCRACIA NACIONAL).

26. Iván García Vázquez (FE de las JONS).

27. María Jerusalén Divasson del Fraile (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

28. Ignacio Casado López (DEMOCRACIA NACIONAL).

29. María Belén de Espona Delgado (LA FALANGE).

30. José María de la Mata Pérez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

31. Eva María Medina Ruíz (FE de las JONS).

32. Segundo Ernesto Gómez Sánchez (LA FALANGE).

33. Noelia Rosa Sánchez Cediel (INDEPENDIENTE).

34. Iván González Sánchez (FE de las JONS).

35. María del Mar Hurtado Sánchez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

36. Miguel Blasco del Álamo (DEMOCRACIA NACIONAL).

37. Noelia Castillejo Calderón (LA FALANGE).

38. Dionisio Rodríguez Rodríguez (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

39. María Teresa Caridad Moragón (DEMOCRACIA NACIONAL).

40. Félix Salmerón González Bergas (LA FALANGE).

41. Guadalupe Hernández Dueñas (FE de las JONS).

42. Pablo Manuel Alcaide Quintana (DEMOCRACIA NACIONAL).

43. Natalia Fortes Baez (LA FALANGE).

44. Francisco Javier Sanz Méndez (FE de las JONS).

45. Susana María del Carmen Pascual Martín (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

46. Sergio Reguilón Fumero (LA FALANGE).

47. Ana Cristina Villarroya Pérez (DEMOCRACIA NACIONAL).

48. José Corbacho Liedo (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

49. Florentina Mata Hernández (FE de las JONS).

50. Omar Manuel Pardo Cortina (DEMOCRACIA NACIONAL).

51. María Teresa Landaluce Viadas (LA FALANGE).

52. Javier Juárez del Amo (FE de las JONS).

53. María del Carmen San Juan Fuster (DEMOCRACIA NACIONAL).

54. Rafael López-Diéguez Gamoneda (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).

Ordezkoak

1. María Jesús Montes Gómez (FE de las JONS).

2. Fernando Calvo Gil (LA FALANGE).

3. África Teresa López-Diéguez Piñar (ALTERNATIVA ESPAÑOLA).


9-PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)

1. Silvia Barquero Nogales.

2. Raquel Aguilar Povill.

3. Carolina Ana Bayle García.

4. Alfonso Senovilla Labrador.

5. Luis Alberto Bermejo Sanjuan.

6. Amanda María Luis Alemán.

7. Javier Luna Sánchez.

8. Yolanda Morales Pérez.

9. Berta Soria Bordera.

10. Ignacio Pascual Sánchez.

11. Iris Cristina Sánchez Padrón.

12. Francisco Javier Sanabria Moya.

13. Andrés Cardenete Montiel.

14. Eva Ramos Taillefer.

15. Margarita Morales Sarabia.

16. Hugo García Sáez.

17. Cristina García Salazar.

18. Ana María Cuevas Ángeles.

19. Raquel Sagrario Iglesias Martínez.

20. Javier Muñoz Aranda.

21. Paloma Jerez Cabello.

22. María Luisa De Ceano Vivas Hernández.

23. Eduardo Antonio Araño Hidalgo.

24. Iria Montenegro García.

25. Carlos Naranjo González.

26. Elisabet Rodrigo Barreda.

27. Asunción Estévez Chacón.

28. Jaime Fernández Garrido.

29. Eugenio Jesús González Navarrete.

30. Manuel De Toro Costa.

31. María Del Milagro Llopis Pérez.

32. María Amalia Sopeña Balordi.

33. Alba García Roldán.

34. Juan Manuel Guerrero Casero.

35. Gonzalo González Valencia.

36. Clara Isabel Márquez Martínez.

37. Raquel Moreno Talavera.

38. Eduardo Jesús Rovira Del Río.

39. Ignacio Javier De Guzmán Muñoz.

40. Francisco Javier Martí Vallés.

41. Ángela Casillas Fort.

42. María Cutiño Zamora.

43. Beatriz Touriñán Ramos.

44. Alfonso Javier Puertas Cerdeño.

45. Alejandro Cuesta Hidalgo.

46. Nuria Alcántara Fernández.

47. Laura Díaz Barreto.

48. Esther Casas González.

49. Valeri Esteban San Julián.

50. Pedro Espino Calvo.

51. Carmen Jachán Sánchez.

52. Jaime Hermida Villaseñor.

53. Agustín Amadeo González Ferreiros.

54. Carmen Aurora Manzano Rodríguez.

Ordezkoak

1. Ivan Ruiz García.

2. Teodosia Felipe Delgado.

3. Marta María Arias Moranchel.

4. Claudia Inmaculada Delgado Eslava.

5. David San Martín Ortega.



10-SOLIDARIDAD Y AUTOGESTIÓN INTERNACIONALISTA (SAIn)

1. Diego Velicia Miranda.

2. Cristina Bandín Potel.

3. Jose María Santos Rodríguez.

4. María Elena García San Segundo.

5. Jose González Ruiz.

6. Pilar Amelia Gómez-Ulla Astray.

7. Francisco Gómez del Castillo Segurado.

8. María del Carmen Caballero Sánchez.

9. Enrique María Prieto Gómez.

10. María Dolores Hernández Castro.

11. Miguel Angel Fernández Taboada.

12. Judith Grasole Campos Encinoso.

13. Julio Pérez Álvarez.

14. María Belén Romón Labrador.

15. Pablo Muñoz Cifuentes.

16. Eva María Grijalvo Diego.

17. Esther Mateo Gañán.

18. Jose Manuel Cidre Mascato.

19. Samuel Valderrey Pérez.

20. Carmen María Durantez Areños.

21. Pedro Perez Salamanca.

22. María Soraya Caballero Gañán.

23. Jesus Rivero Marrero.

24. Marta Prieto Vidal.

25. Jorge Bueno Gil.

26. Marta María Sanz Buezo.

27. Antonio Jesús Sánchez Reina.

28. Alicia Nortes Martinez.

29. Jorge Bandín Potel.

30. Manuela Contreras García.

31. Javier Marijuan Izquierdo.

32. María Teresa De Vallejo Sancho de Sopranis.

33. David Marcilla Garcia.

34. Paloma Gil Sánchez.

35. Oscar Quintela Jorge.

36. Araceli Salamanca Muñoz.

37. Nuria Sánchez Díaz de Isla.

38. Jose de la Ascensión Marin Zamora.

39. Hilda Cantarín Díaz.

40. Juan Antonio Tapia Sanz.

41. Gemma Olmos Centenera.

42. Luis Fernando Prieto Pradas.

43. Araceli González Jiménez.

44. Carlos Urueña Izquierdo.

45. María Jesús Herrero García.

46. Juan Daniel Sabín Fernández.

47. María del Carmen Salvador Vega.

48. Maria del Carmen García Prieto.

49. Juan Luis Sánchez Reina.

50. Yolanda Ramos Clap.

51. Francisco Javier Arranz Ballesteros.

52. María Bandín Potel.

53. Tomas Medina Rodriguez.

54. Miriam Almudena Miguelez Medina.

Ordezkoak

1. Miguel Velasco Álvarez.

2. María del Pilar Alejos Pola.

3. Jorge Lara Izquierdo.

4. Julián Angel García Fernández.

5. María Isabel García Blas.

6. Ildefonso Hervas Ruiz.

7. María Cristina Casanova González.

8. Rodrigo Espinedo Escalada.

9. Angela María Vidal Merayo.

10. German Lopez Castro.


11-EUSKADIKO LANGILEEN ALDERDI KOMUNISTA (ELAK)

1. Ástor García Suárez.

2. Marina Gómez Gutiérrez.

3. Raúl Martínez Turrero.

4. Marina Quintillán Núñez.

5. Albert Camarasa Escubedo.

6. Estrella Alonso Almazán.

7. Carlos Arribas Velarde.

8. Maria Iluminada Ordóñez Casado.

9. Severino Menéndez Minas.

10. Javier Martínez Rodríguez.

11. Alvaro Luque Sánchez.

12. Eduardo Corrales Moreno.

13. Roberto Guijarro López.

14. Cristina González Vitores.

15. Laura Quintillán Núñez.

16. Armiche Carrillo Delgado.

17. Sócrates Fernández López.

18. Alberto Sánchez Colomo.

19. Lorena García Tabares.

20. Aida Muel González.

21. Francisco Eugenio Sebio Peña.

22. Verónica Santos Repiso.

23. Saúl Fernández Garrote.

24. Casandra Hernández Polo.

25. Antonio Jiménez Martínez de Ubago.

26. Emma Esplá Oliver.

27. Sergio Saenz Álvarez.

28. Ana Turrero Orrio.

29. Ezequiel Blanco López.

30. Jose Luis Delpón Sediles.

31. Yuri Domenech González.

32. Federico Jose Saiz Sandoval.

33. Aida Maguregui Tomey.

34. Marina Lapuente Rey.

35. Carles Alfonso Comos.

36. Jose Angel Sáenz Diaz.

37. Fernando Castro García.

38. Maria Luisa De la Torre Acosta.

39. Marina Puente Matas.

40. Trever Aritz Hill Ubillos.

41. Liher Calleja Montero.

42. Maria Mercedes Roldán Lucero.

43. Rocío Montilla Moya.

44. Jose Ramón Tejón González.

45. Ferrán Peris Serrano.

46. Alejandra Gutiérrez García.

47. Eric Miguel Rodríguez Rodríguez.

48. Hugo Carrasco González.

49. Víctor Gabriel Llanos Rodríguez.

50. Raquel Serrano Cano.

51. Alberto Sopeña Borroy.

52. Laura Vázquez Martínez-Jáñez.

53. Marta Marruedo Arranza.

54. Alejandro Fernández Suárez.

Ordezkoak

1. Clara Fernández Onrubia.

2. Jose Iván Fernández Andrade.

3. Gorka Saenz Álvarez.


12-FORO DE CIUDADANOS (FAC)

1. Justo Marco Grana Escolar (FAC).

2. Carlos Martinez Guardado (FAC).

3. Pelayo Barcia Castañon (FAC).

4. Ana Isabel Martinez Castañon (FAC).

5. Paloma Noriega Alvarez (FAC).

6. Andres Calvo-Sotelo Piera (FAC).

7. Laura Flores Fernandez (FAC).

8. Guzman Fernandez Lopez (FAC).

9. Susana Sanchez Benito (FAC).

10. Jose Luis Lopez Cueto (FAC).

11. Maria Paloma Ibañez Lopez (FAC).

12. Cayetano Perez-Cubillas Ruiz (FAC).

13. Maria Teresa Juan Fuente (FAC).

14. Alfonso Alvarez-Cascos Ruiz (FAC).

15. Maria Concepcion Artime Velarde (FAC).

16. Jose Felix Fernandez Fernandez (FAC).

17. Luisa Maria Pozueco Cachero (FAC).

18. Genaro Rodriguez Ordoñez (FAC).

19. Alvaro Muñiz Suarez (FAC).

20. Maria del Carmen Rodriguez Fernandez (FAC).

21. Fernando Tejada Barrigon (FAC).

22. Eva Maria Illan Mendez (FAC).

23. Ana Mendez de Andes Rodriguez (FAC).

24. Jesus Martinez Salvador (FAC).

25. Pedro Garcia Rama (FAC).

26. Ana María Braña Rodriguez-Abello (FAC).

27. Jose Manuel Tamargo Fernandez (FAC).

28. Alejandra Martinez Alvarez (FAC).

29. Jaime Calderon Carpintero (FAC).

30. Pablo Gonzalez Gonzalez (FAC).

31. Maria Jose Bode Eguen (FAC).

32. Miguel Angel Fernandez Rodriguez (FAC).

33. Jose Luis Magro Esteban (FAC).

34. Maria Violeta Fernandez Aller (FAC).

35. Manuel Fano Alonso (FAC).

36. Maria del Mar Garcia Diaz (FAC).

37. Ignacio Onis Peral (FAC).

38. Cristina Duran Diaz (FAC).

39. Jorge Fernandez Alvarez (FAC).

40. Carolina Morilla Cernuda (FAC).

41. Fernando Couto Garciablanco (FAC).

42. Blanca Ines Martinez Castañon (FAC).

43. Victor Antonio Fernandez Sampedro (FAC).

44. Camino Gutierrez Gutierrez (FAC).

45. Enrique Lanza Moran (FAC).

46. Maria Jose Rey Canteli (FAC).

47. Ruben Gonzalez Hidalgo (FAC).

48. David Fernandez Riera (FAC).

49. Pedro Leal Llaneza (FAC).

50. Patricia Garcia Villanueva (FAC).

51. Adrian Pumares Suarez (FAC).

52. Carmen Fernández Gómez (FAC).

53. Francisco Alvarez-Cascos Fernandez (FAC).

54. Maria del Carmen Moriyon Entrialgo (FAC).

Ordezkoak

1. Maria de los Angeles Martinez Castañon (FAC).

2. Jose Ramon Fanjul Quintanal (FAC).

3. Maria Luz Moran Garcia (FAC).

4. Maria Beatriz Corzo Rico (FAC).

5. Eduardo Enrique Martinez Llosa (FAC).


13-PARTIDO HUMANISTA (PH)

1. Eva María Ubago Castro.

2. Arturo Viloria Fuentes.

3. Gloria López López.

4. Pedro Pablo Martín Hernández.

5. María Jesús García Fernández.

6. José Luis Álvarez Cedena.

7. María Rosa Cimas Cuevas.

8. José Manuel Vázquez Ríos.

9. María Luisa Gabaldón Maroto.

10. Jesús Ángel Tutor del Hoyo.

11. María Rosa Mera Bande.

12. José Antonio López Gómez.

13. Florisabel Yarce Barrientos.

14. Xan Rodríguez Canabal.

15. María Luisa González Galeano.

16. Juan Francisco Cerrada Cerrada.

17. María del Sagrario Tejedor Tejedor.

18. Joaquín Pablo Segado Bixquert.

19. Concepción Martínez Miguel.

20. Pablo Alberto de Pedro Martín.

21. María del Carmen Suárez Bendicho.

22. Israel Guadalix García.

23. Tamara Rosa Bueno Doral.

24. Santiago Galletero Galletero.

25. Beatriz García Hernández.

26. Jordi Álvarez Caules.

27. María Teresa Ruso Bernadó.

28. Antonio Javier Pangua de la Varga.

29. María Carmen Jiménez Siles.

30. Alfonso Bueno López.

31. Dolores María Aguilera Ramos.

32. Justo Javier Sancho Vega.

33. María Teresa Cuevas Pardo.

34. Joaquín Salvador Rodríguez.

35. María Alicia Alejandre Lorenzo.

36. Pedro Fernaud Quintana.

37. María Isabel Pinel Olmeda.

38. Jorge Eduardo Salinas Vélez.

39. María Montserrat Sanz Peinado.

40. Victorino Antonio Rodríguez Franco.

41. María Paz García Gallego.

42. José Luis Gómez Plácito Carrero.

43. Virginia López López.

44. Pedro Muradas Montesinos.

45. Marina Matilde Martínez Serrano.

46. Jesús Fernando Rodríguez Roiz.

47. Rosa Cuevas Pardo.

48. Francisco Javier Batres Sánchez.

49. María de las Mercedes Rodríguez Tenaguillo.

50. Manuel Hidalgo González.

51. María del Carmen Barroso Caballo.

52. Juan Vicente Aceña Moreno.

53. Aurora Espada Triguero.

54. José Luis González del Valle Forteza.

Ordezkoak

1. María Fernández Roldán.

2. Antonio Elegido González-Quevedo.

3. Ángela María Ramírez Marrero.

 

14-ANDALUCÍA POR SÍ (AxSÍ)

1. Juan Ramón Flores Campos.

2. Sara María Dominguez Galvez.

3. Antonio Jesús Rodríguez Martínez.

4. Patricia Millán Pérez.

5. José Ángel Brizo Álvarez.

6. María Isabel Hidalgo Castilla.

7. Sebastián Camacho Llano.

8. Adelaida Isabel Casanova García.

9. Daniel Martínez Barrero.

10. Olga de Navas Díaz.

11. Justo Aliseda Miranda.

12. María José Jiménez Izquierdo.

13. Germán Chacón Archidona.

14. María González Ríos.

15. Francisco Payán Gómez.

16. María del Sagrario Martín Pino.

17. Francisco Alejo Soriano.

18. Antonia Magallanes Gutierrez.

19. Manuel Sánchez Díaz.

20. María Fernanda Valdez García.

21. Salvador Gabriel González Agüera.

22. Fátima María Utrera González.

23. Francisco Manuel Moyano Rodríguez.

24. Leonor Romero Linares.

25. Óscar Rebollo Velázquez.

26. Águeda Pozo Petrel.

27. Vicente Jesús Jarillo Guerra.

28. María Leonor Alberto Estévez.

29. Juan Antonio Fernández González.

30. Águila Jiménez Romero.

31. Jonatan Benítez Lago.

32. Salud Dominguez Perez.

33. David Galván Oliva.

34. Victoria Ríos Cortés.

35. Antonio Tejero Cabello.

36. Carmen María Gómez Galán.

37. José Antonio Ayuso Marente.

38. Esther Carmina Velázquez Castro.

39. José Antonio Saborido Garrido.

40. María Gloria Molina Ramos.

41. José Luis Morano Martín.

42. María del Mar Pineda Chaves.

43. José Antonio Arjona Luna.

44. Isabel María Gómez Villalba.

45. Joaquín Sales Morales.

46. Inmaculada Marquez Galvín.

47. Joaquín Bellido Vélez.

48. Isabel María González Moscoso.

49. Miguel Ángel Martín Rodríguez.

50. Catalina Sánchez Calvente.

51. José Manuel López Oliva.

52. Engracia Nuñez Muñoz.

53. Ramón Bejarano Gómez.

54. Virginia Villalón Domínguez.

Ordezkoak

1. Antonio Jesús Ruiz Aguilar.

2. Salud Rodríguez Pineda.

3. David Cabezón Marichalar.

4. María Concepción Díaz Asenjo.

5. Antonio Mario Junquera Amoros.

6. Carmen Sánchez Quirós.

 

15-ACTÚA (PACT)

1. María Garzón Molina.

2. Anastasio Oliver Palomo.

3. Nuria González López.

4. Pedro Chaves Giraldo.

5. María Teresa Aranguren Amezola.

6. Baltasar Garzón Real.

7. María Montserrat Muñoz De Diego.

8. Ángel José López Díaz.

9. Laura Márquez Requejo.

10. Andrés Silvano Bernstein Darder.

11. Aranzazu Azmara Rodríguez Calleja.

12. José Alberto Novoa Nieto.

13. Eva Jiménez Rodríguez.

14. Joaquín Antonio Paredes Diéguez.

15. Laura Mateo Ruiz.

16. Eduardo Bute Sánchez Hoyos.

17. María Luisa Bergaz Conesa.

18. Marcos Sanz Salas.

19. Shyrley Bolivia Siles Vargas.

20. Alejandro Romeo Pueyo.

21. Maria Del Valle Meneses Poncio.

22. Carlos Emilio Navares Iglesias.

23. Antonia Camacho Crespo.

24. Dario Sánchez Andrés.

25. María Montserrat Seijas Patiño.

26. Rafael Rodríguez Gómez.

27. María Gema González López.

28. Rafael Muñoz Criado.

29. Begoña María Martínez Baquero.

30. Alejandro Louro Esperón.

31. Isabel Casillas Marcos.

32. José Manuel González Vázquez.

33. Marta Martínez Parra.

34. Andrés Gabella Arredondas.

35. Alexandra Cristina Bucur.

36. Anibal Martín Borrego.

37. Inmaculada Rodríguez Suárez.

38. Luís José Andrés Menéndez.

39. María Belén Ochoa Gonzalo.

40. Antón Bello Barcón.

41. María Del Carmen Ramos Martín.

42. Santiago Ordóñez González.

43. Ana Isabel Gallardo Llames.

44. Marco Gonzalo Gómez Pérez.

45. Alfreda Ana Rodríguez García.

46. David Lloveras Mir.

47. María López Casillas.

48. Luís Javier Vázquez López.

49. María Cristina Gutiérrez Santos.

50. José Ignacio Martín Hidalgo.

51. Adelina Rodríguez Pacios.

52. Alejandro Ruiz Rodríguez.

53. Natalia Moreno Díaz.

54. Gaspar Llamazares Trigo.

Ordezkoak

1. María Esperanza Martínez Calvo.

2. Luis Miguel Rollón Muñoz.

3. Emma Lebon Sainz.

4. Rafael López Lorenzo.

 

16-COMPROMÍS PER EUROPA/COMPROMISO POR EUROPA (CPE)

1. Jordi Sebastià Talavera (COMPROMÍS).

2. Maria Lidia Senra Rodríguez (EN MAREA).

3. Faneque Javier Hernández Bautista (NUEVA CANARIAS).

4. Isaura Navarro Casillas (COMPROMÍS).

5. Alice Weber (MÉS PER MALLORCA).

6. Ruth Pina Jiménez (CHUNTA ARAGONESISTA).

7. Julio Echazarra San Martín (PARTIDO CASTELLANO-TIERRA COMUNERA).

8. Hanan Abderrahaman Mohamed (COALICIÓN CABALLAS).

9. Yamil Bumedien Faris (COALICIÓN POR MELILLA).

10. José Antonio Jiménez Ramos (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

11. María Pilar Távora Sánchez (IZQUIERDA ANDALUCISTA).

12. Jesús Hernández Francés (VERDES DE EUROPA).

13. Myriam Fernández Herrero (COMPROMÍS).

14. Sandra María Pesqueira Pérez (EN MAREA).

15. Miguel Ángel Rodríguez Sosa (NUEVA CANARIAS).

16. Laura Morant Peiró (COMPROMÍS).

17. Lars Krister Paul Soederberg (MÉS PER MALLORCA).

18. José Miguel Martínez Tomey (CHUNTA ARAGONESISTA).

19. María Isabel Martínez González (PARTIDO CASTELLANO-TIERRA COMUNERA).

20. Mustafa Mohamed Mustafa (COALICIÓN CABALLAS).

21. Sofía Abdel-Lah El-Rharib (COALICIÓN POR MELILLA).

22. María Antonia Enríquez Vidal (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

23. Andreu Soler i Salvador (COMPROMÍS).

24. Aiad Abdel-Lah Ahmed (IZQUIERDA ANDALUCISTA).

25. Xoan Hermida González (EN MAREA).

26. Raquel Flor Conesa (VERDES DE EUROPA).

27. Àlex Vilanova Pla (COMPROMÍS).

28. Anouar Ahmed Marrero (NUEVA CANARIAS).

29. Marta Neus López Cortès (MÉS PER MALLORCA).

30. María Pilar Castillón Claver (CHUNTA ARAGONESISTA).

31. María José Hernández Araico (PARTIDO CASTELLANO-TIERRA COMUNERA).

32. Pau Pérez Ledo (COMPROMÍS).

33. Celsa González Ogando (EN MAREA).

34. Raül Ibàñez Fos (COMPROMÍS).

35. Marta Esther Jiménez Jaén (NUEVA CANARIAS).

36. Ferran Rosa Gaspar (MÉS PER MALLORCA).

37. Alberto Alcaine Vijuesca (CHUNTA ARAGONESISTA).

38. Maria Josep Ortega Requena (COMPROMÍS).

39. David Rodríguez Estévez (EN MAREA).

40. María Erica Galindo Jiménez (NUEVA CANARIAS).

41. María Josefina Musulén Giménez (CHUNTA ARAGONESISTA).

42. Alfonso Domínguez Gento (COMPROMÍS).

43. Olga Otero Gómez (EN MAREA).

44. Jorge García García (COMPROMÍS).

45. Rosa Maria Rodríguez Puente (NUEVA CANARIAS).

46. María José Conde Seguín (EN MAREA).

47. Bernat Garcia Sevilla (COMPROMÍS).

48. Sofía Abal Sanabria (EN MAREA).

49. Manuel Ramírez González (NUEVA CANARIAS).

50. Juan Diego García Salom (MÉS PER MALLORCA).

51. María del Pilar Pérez Flores (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

52. Adolfo Villanueva Rubio (CHUNTA ARAGONESISTA).

53. María Luz Marcos Buján (EN MAREA).

54. Pedro Manuel Soriano Galán (PARTIDO CASTELLANO-TIERRA COMUNERA).

Ordezkoak

1. Tomás Maeso Díaz (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

2. Pilar Saavedra Codesido (EN MAREA).

3. Benjamín Balboa Cereijo (EN MAREA)

4. José Manuel García González (EN MAREA).

5. Rocío Cruz Gómez (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

6. José Antonio Pino Barrera (INICIATIVA DEL PUEBLO ANDALUZ).

7. María Estefanía Otero Rivas (EN MAREA).

 

17-MOVIMIENTO INDEPENDIENTE EURO LATINO (MIEL)

1. José Luis Cordeiro Mateo.

2. Nancy Stella Vergara Muñoz.

3. María Eugenia Hands Gómez.

4. Raquel Gabriel Ribera.

5. Manuel Rojas Saume.

6. María Felisa Moral Turiel.

7. Iván Lujan Huaman.

8. Alejandra María Bastidas Camacho.

9. Javier Sirvent Ayala.

10. Carlos Enrique Rodríguez Jiménez.

11. Graciela Janeth Ramírez Chalán.

12. Sandra Rodríguez Checa.

13. José Rafael Castro Fuentes.

14. José Manuel Román Murga.

15. Juan Llopis Climent.

16. Anna Molgo Pascual.

17. María Dolores Rosa Lobo.

18. Alberto Isaac Pérez Levy.

19. Jaime Reyes Rivera.

20. Gabriel Vázquez Torres.

21. Leticia Rodríguez López.

22. Ángela María Zuluaga Ocampo.

23. Gonzalo Pablo Martín Martín.

24. María De Jesús Díaz Menéndez.

25. Jairo Bulla Forero.

26. Eduardo Pateiro Fernández.

27. Dalila Marieta Sánchez Fernández.

28. Ligia Triana Contreras Nava.

29. Noe García Medel.

30. María Dolores Araujo Agüero.

31. María Lourdes Ramírez Guerrero.

32. Rodolfo Escobar Camacho.

33. Jenny Ebelia Salinas Zelada.

34. Carlos Alejandro Olivo Jaramillo.

35. Bernardo Gamallo Neira.

36. Juan Rodríguez Hoppichler.

37. Susana Carolina Rodríguez Liendo.

38. Blanca Mireya Avelli Rivero.

39. Leonardo Marrero Ramírez.

40. Francisco Caballero Bejarano.

41. Antonio Bernabei Moldes.

42. Felipe Enrique Martínez Rojas.

43. María Mar Souto Romero.

44. Miryam Elizabeth Caicedo Rivas.

45. Nestor Piedrahita Beltrán.

46. Enrique Flores Córdova.

47. Laura Sanz Olacia.

48. Rafael Mario Mesa Expósito.

49. Marcelo Hernán Cabezas Gavilanes.

50. María Nella Barranco Kilci.

51. Raquel Elizabeth Silva Castroman.

52. Iván Antonio Santos Franco.

53. José Santos Ramírez Pacheco.

54. Elaine Cristina Oliveira De Souza.

Ordezkoak

1. Valeria Carolina Reyes Escobar.

2. José Hernán Claros Guevara.

3. Francisco Miguel Ramírez Silva.

4. Sofia Victoria Serna Paredes.

5. María De Los Ángeles Flores Rodríguez.

6. Pedro José López López.

7. Katherine Fernández Martínez.

8. Jorge Antonio Barroso Denis.

9. Andres José Grases Briceño.

10. María Luisa Mateo De Diego.


18-IZQUIERDA EN POSITIVO (IZQP)

1. Javier Couso Permuy (Independiente).

2. Kerly Mariuxi Luna Lema (Independiente).

3. Nora Graciela Casalanga Nuñez (Independiente).

4. Eder Heleodoro Quezada Morales (Independiente).

5. Alcides Lesmes Bulla (Independiente).

6. Albert Martínez Sierra (Izquierda en Positivo).

7. Edgar Gustavo Baez Padilla (Izquierda en Positivo).

8. Antonio (Toni) García Pérez (Izquierda en Positivo).

9. Luz Aurora Yepez Calderón (Izquierda en Positivo).

10. Martha Gioconda Salazar Yagual (Izquierda en Positivo).

11. Manuel Camuñas Gómez (Izquierda en Positivo).

12. Mauritz Fabricio Ortega Sotomayor (Izquierda en Positivo).

13. Jessica Margarita Pérez Álava (Izquierda en Positivo).

14. Luis Vicente Quezada Collahuazo (Izquierda en Positivo).

15. Dayana Maribel Tigse Ávalos (Izquierda en Positivo).

16. Rolando Joffre Cruz Larenas (Izquierda en Positivo).

17. José María Cabrera Bonilla (Izquierda en Positivo).

18. Gustavo Fabián Tituaña Carrión (Izquierda en Positivo).

19. María Pilar Carrera Santafe (Izquierda en Positivo).

20. María Fabiola Quilca Viracocha (Izquierda en Positivo).

21. Marcelo Juvenal Duque Aguayo (Izquierda en Positivo).

22. Gines Javier Ramírez Orduña (Izquierda en Positivo).

23. Mariam Zaidi Touis (Izquierda en Positivo).

24. Slavitsa Punteska Stoeva (Izquierda en Positivo).

25. Rafael (Rafa) Jiménez Ariza (Izquierda en Positivo).

26. Yolanda Gran Peruga (Izquierda en Positivo).

27. Pedro Manuel Mercado Castro (Izquierda en Positivo).

28. Juan Francisco Rey Benito (Izquierda en Positivo).

29. Vicente Serrano Lobato (Izquierda en Positivo).

30. Sheila Gracía Lahoz (Izquierda en Positivo).

31. Lilia Lucía Paredes Aldaz (Izquierda en Positivo).

32. Manuel Carvajal Sena (Izquierda en Positivo).

33. Juan Ignacio Bellido del Río (Izquierda en Positivo).

34. José Alberto Ruíz Arana (Izquierda en Positivo).

35. Júlia Sala Medina (Izquierda en Positivo).

36. María Victoria Portús de Marco (Izquierda en Positivo).

37. Francisco Millón Cabrera (Izquierda en Positivo).

38. Jesús García Permuy (Izquierda en Positivo).

39. Pedro Fernández Herrero (Izquierda en Positivo).

40. Ana María Castro Barrena (Izquierda en Positivo).

41. Carmen Pérez Munera (Izquierda en Positivo).

42. Marc Muñoz Pueyo (Izquierda en Positivo).

43. Denessi Ivonne Arroyo Rodríguez (Izquierda en Positivo).

44. Luis Bautista Piguave Pilligua (Izquierda en Positivo).

45. Sergio Alexander Espejo Belizón (Izquierda en Positivo).

46. Miriam Niño García (Izquierda en Positivo).

47. Julián Cadenas Díaz (Izquierda en Positivo).

48. Eduardo Cano Tomas (Izquierda en Positivo).

49. Gloria Luz Ulloa García (Izquierda en Positivo).

50. Rodolfo Miguel Veintimilla Zabala (Izquierda en Positivo).

51. Richard Apidio Peñafiel Vera (Izquierda en Positivo).

52. Carmen Karina Lema Barragán (Izquierda en Positivo).

53. Irene Manero Candel (Izquierda en Positivo).

54. Miguel Candel Sanmartín (Izquierda en Positivo).

Ordezkoak

1. Maritza Maribel Lema Barragan (Izquierda en Positivo).

2. Jorge Sanjurjo Navarro (Izquierda en Positivo).

3. Rosa Gladys Chac Palma (Izquierda en Positivo).

4. Logan Solar Prat (Izquierda en Positivo).

5. Evelyn Cadenas Padilla (Izquierda en Positivo).

6. Mikel Fernández Alzoa (Izquierda en Positivo).

7. Julia Beatriz Evanan Quispe (Izquierda en Positivo).

8. Jesus Osorio Henández (Izquierda en Positivo).

9. Rosario Belizón Aleu (Izquierda en Positivo).

10. Miller Correa García (Izquierda en Positivo).


19-PCPE-PCPC-PCPA (PCPE-PCPC-PCPA)

1. Carmelo Antonio Suárez Cabrera (PCPE).

2. Maria Gloria Fernandez Ruiz (PCPA).

3. Enric Lloret Barberà (PCPC).

4. Maite Plazas Olmedo (PCPE).

5. Francisco Jesús Valverde Martinez (PCPE).

6. Cristóbal Sanchis Blasco (PCPE).

7. Sonia Maria Iruela Padrón (PCPE).

8. Maria Dolores Joménez Muñoz (PCPE).

9. Eloy Baro Fernández (PCPE).

10. Jaime Oliver Cortés (PCPE).

11. Miguel Ángel Galindo Vicente (PCPE).

12. María Teresa Pantoja Bargueño (PCPE).

13. Juan Luis Corbacho Labrador (PCPE).

14. María Tatiana Delgado Plasencia (PCPE).

15. Carlos Benigno Torres Pérez (PCPE).

16. Yuri Pérez Román (PCPE).

17. Inés Andreu Ferrer (PCPE).

18. Blanca Esther Rivas González (PCPE).

19. Javier Martorell Nieves (PCPE).

20. Máximo Luna Luna (PCPC).

21. Ana María González García (PCPC).

22. María López Revuelta (PCPE).

23. Sisco Garcia i Llop (PCPC).

24. Franciso José Tendero Egea (PCPE).

25. José Luis López de Santamaría Miró (PCPE).

26. Santiago Díez Monge (PCPE).

27. Eduardo Vecino Villa (PCPE).

28. María del Carmen Lacueva Gómez (PCPE).

29. Olvido Inguanzo Inguanzo (PCPE).

30. Ginés Saura Fernández (PCPE).

31. Rosario Carvajal Ávila (PCPA).

32. Juan Manuel Fernández Martín (PCPA).

33. Francisco Ferrer Gálvez (PCPA).

34. Norberto Mora Valverde (PCPA).

35. Glòria Marrugat Domenech (PCPC).

36. Antonio Moles Castán (PCPE).

37. María Sánchez Sánchez (PCPE).

38. Ramón Vidal Miras (PCPC).

39. Julio Mínguez González (PCPE).

40. María del Mar Vizcaino Cortés (PCPE).

41. Maria Josefa Albiach Albiach (PCPE).

42. Mari Carmen Lupiañez Molina (PCPC).

43. Juan José Sánchez López (PCPA).

44. Víctor Manuel Lucas Ranz (PCPE).

45. Julio Díaz Díaz (PCPE).

46. Gabriel Ares Cuba (PCPE).

47. Katja Gilly de la Sierra Llamazares (PCPE).

48. Ekaitz Mínguez Viles (PCPE).

49. María González Suárez (PCPE).

50. Pablo Lorente Zapatería (PCPE).

51. José Manuel Piedra Galera (PCPE).

52. Ismael Guillén Ortega (PCPA).

53. Alicia Crevillen González (PCPE).

54. Francisca Carmen Sánchez Macías (PCPE).

Ordezkoak

1. Alejandro de la Fuente García (PCPC).

2. Quim Boix Lluch (PCPC).

3. María Yolanda Gómez González (PCPE).

4. María Peiró Romero (PCPE).

5. Juan Luis García Córdoba (PCPE).


20-UNIDAS PODEMOS CAMBIAR EUROPA (PODEMOS-IU)

1. Maria Eugenia Rodríguez Palop (Independiente).

2. Sira Abed Rego.

3. Ernest Urtasun Domenech.

4. Idoia Villanueva Ruiz.

5. Miguel Urbán Crespo.

6. Manu Pineda Marín.

7. Esther Sanz Selva.

8. Patricia Caro Maya.

9. Marco Candela Pokoma.

10. Vanessa Angustia Gómez.

11. Carme Rodríguez Rey.

12. Enric Bárcena Roig.

13. Pablo Aldama Blanch (Independiente).

14. María Díaz García.

15. Christian Navarro Marrero.

16. Juan Gascón Sorribas.

17. María Martínez Martínez.

18. Carmen Ibáñez Torres.

19. Antonio Damián García Sánchez.

20. David Veloso Larraz.

21. Conchi Abellán Carretero.

22. Alba Quesada Sánchez.

23. Julio Basurco Díaz.

24. Esperanza Jubera García.

25. Íñigo Martínez Zatón.

26. Marta Junqué Surià.

27. Fernando Fernández Such.

28. Irene García-Durán Jiménez de la Iglesia.

29. Rafel Egea Gómez.

30. Amadeu Sanchís Labiós.

31. Ana González Bringas.

32. Maria Teresa Cenzano Ezquerro.

33. Esther Herguedas Aparicio.

34. Jesús Alberto de Manuel Jerez.

35. Jon Sebastian Rodríguez Forrest.

36. Rocío Van Der Heyde García.

37. Alba del Campo Martínez.

38. María Alemán Guedes.

39. Fran Pérez Esteban.

40. José Manuel Calvente Redondo.

41. Rafa Aguado Tarazona.

42. Yolanda Rodríguez González.

43. Enric Tello Aragay.

44. Ruth Pérez Lázaro.

45. Francisco Javier Guzmán Lucena.

46. Diana Sánchez Gracia.

47. Nora El Gharbaui Baños.

48. Sonia García Cardenal.

49. Victor Manuel Egio García.

50. Antonio Pérez Hernández.

51. Arantxa Gurtubay Loza.

52. Philippe Wladislas Robert Ogonowski.

53. Ilham Atrass.

54. Julio Pérez del Campo.

Ordezkoak

1. Rosa María Rodríguez Berlanga.

2. Marta Viñes Jimeno.

3. Ana Navarrete Tudela.

4. Sergio Tamayo Gilabert.

5. Marc Martorell Escofet.

6. Víctor Reloba López.

7. María Pérez Segovia.

8. Marta Chordá Pérez (Independiente).

9. Henar Moreno Martínez (Independiente).

10. Alejandro Merlo Oteo.


21-POR UN MUNDO MÁS JUSTO (PUM+J)

1. Alejandro Plans Beriso (PUM+J).

2. Fernanda Serrano Noreña (PUM+J).

3. Antonio Arturo Sieira Mucientes (PUM+J).

4. María Ángeles Beriso Gómez-Escalonilla (PUM+J).

5. Jorge Serrano Paradinas (PUM+J).

6. María del Mar Ruiz Baños (PUM+J).

7. Jesús Barcina Burgui (PUM+J).

8. María del Carmen Rodríguez Nieto (PUM+J).

9. Rafael Manuel Fernández Alonso (PUM+J).

10. Gara Rodríguez Gutiérrez (PUM+J).

11. Joaquín Malo de Molina Fernández de Córdova (PUM+J).

12. María del Rosario Muñiz Olivares (PUM+J).

13. Mario Cano Paredes (PUM+J).

14. Ángela María Sánchez Nagy (PUM+J).

15. Luis Blanco García (PUM+J).

16. Laura Rodríguez Álvarez (PUM+J).

17. Luis Antonio Rodríguez Huertas (PUM+J).

18. Beatriz Represa López (PUM+J).

19. Augustin Marie Ndour Ndong (PUM+J).

20. Francisca Payero Soto (PUM+J).

21. Jaime Gil Merino (PUM+J).

22. Laura María Herranz Menezo (PUM+J).

23. Alejandro Represa Martín (PUM+J).

24. Ana Pozo Sánchez (PUM+J).

25. Enrique Rodríguez Portabales (PUM+J).

26. Iria Álvarez-Novoa Iglesias (PUM+J).

27. Guillermo Sánchez de Cos Suárez (PUM+J).

28. María Lucía Caso de los Cobos Martín (PUM+J).

29. José Serrano Paradinas (PUM+J).

30. Isabel González Zúñiga (PUM+J).

31. José Manuel Domínguez de la Fuente (PUM+J).

32. Cristina González Zúñiga (PUM+J).

33. Marius Lucien Makon Nkoyock (PUM+J).

34. Paloma María Ortiz Del Río (PUM+J).

35. Alberto Bueno Manrique (PUM+J).

36. Beatriz Plans Beriso (PUM+J).

37. Daniel Chaparro Jiménez (PUM+J).

38. María Cristina Fernández Gómez (PUM+J).

39. Ocrán García Martínez (PUM+J).

40. Boutaina Hanine El Hanafi (PUM+J).

41. Marco Osorio Ritter (PUM+J).

42. Rosario María López Ramos (PUM+J).

43. Jose Ignacio Pamies Massó (PUM+J).

44. Lidia Medina Suárez (PUM+J).

45. Ricardo Rodríguez Torti (PUM+J).

46. Ana Gil Merino (PUM+J).

47. Germán Darío Sánchez Iglesias (PUM+J).

48. Dolores Nasarre de Goicoechea (PUM+J).

49. José Manuel Eizaguirre Fernández-Palacios (PUM+J).

50. María Pilar Pallero Soto (PUM+J).

51. Iván De los Mozos Hernando (PUM+J).

52. Diana Gloria Pastor Calero (PUM+J).

53. Sergio Álvarez Gallego (PUM+J).

54. Ana María Aragón Medina (PUM+J).


22-MOVIMIENTO CORRIENTE ROJA (MCR)

1. Laura Requena Tejero.

2. David Pérez Ramos.

3. Paola García Cantalejo.

4. José León Sanz Martín.

5. Maria del Pilar León Oliva.

6. Juan Parodi Ramos.

7. Julia Mirón García.

8. Alfredo Jiménez Luengo.

9. Tania Mercader Lopez.

10. Rubén Vargas Del Rey.

11. Pastora Morales Fernández.

12. Francisco Dionisio Sanz Fadrique.

13. Ame Luna Ramos Roncero.

14. Jose Luis Solano Burgos.

15. Lucia Maria Domínguez Galvá.

16. Raúl Gil Parras.

17. Azuzena Esther Pérez Pariona.

18. Mustafa Bachir Mohamed.

19. Maria Antonia Ramos Gómez.

20. Enrique Pirobe Cañas.

21. Joaquina Silva Díaz.

22. Arturo Sánchez Sánchez.

23. Maria Teresa Agredano Damian.

24. Andrés Saborido Puga.

25. Miren Pinedo Paul.

26. Gregorio Gómez Lirola.

27. Esperanza Escalante Hernández.

28. Carlos Sampoy Mercader.

29. Maria Rosa Torres Sastre.

30. Miguel Gómez De La Torre.

31. Maria Concepción Martinez Redondo.

32. Joaquín González Flores.

33. Luisa Torres Campanario.

34. Jose Luis Lopez López.

35. Isabel Pulido Marín.

36. Alejandro Del Rio Correas.

37. Rosario Olarte Martín.

38. Evaristo Espigares Garzón.

39. Tania Díaz Cancer.

40. Manuel Valverde Ramirez.

41. Maria de las Mercedes Torres Campanario.

42. Francesc Capellas Ciuraneta.

43. Maria Carmen Triviño Morales.

44. Gerard Sánchez Gil.

45. Olivia Blanco Martín.

46. Imanol Beristain Lora.

47. Victoria López Martín.

48. Miquel Felip I Peig.

49. Maria Mercedes de La Montaña Torres.

50. Jose Lucas Martinez Arevalo.

51. Marcela Ruiz Maldonado.

52. Cristian Jiménez Simo.

53. María Dolores Muñoz Sánchez.

54. Javier Hernando Sánchez.

Ordezkoak

1. Diego Morillas García.

2. Dulce Nombre de María Varas Molina.

3. Pedro José García Ruiz.

4. Coral Patrón García.

5. Vicente de la Montaña Mantilla.

6. Cristina Montojo Torrente.

7. Rafael Durán Calurano.

8. Claudia Santaella Escalona.

9. Juan González Bermejo.

10. Juan Carlos García Ruiz.

 

23-CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1. Luis Garicano Gabilondo.

2. Mª Teresa Pagazaurtundúa Ruiz (Independiente).

3. Mª Soraya Rodríguez Ramos (Independiente).

4. Javier Nart Peñalver.

5. Jose Ramón Bauza Díaz (Independiente).

6. Jordi Cañas Pérez.

7. Susana Solis Pérez.

8. Adrián Vázquez Lázara.

9. Eva-María Poptcheva.

10. Matías Alonso Ruiz.

11. Cristiano Brown Sansevero (Independiente).

12. Elisa de la Nuez Sánchez - Cascado (Independiente).

13. Fernando Maura Barandiarán.

14. Patricia Guasp Barrero.

15. Ugo López (Independiente).

16. Susana Beltrán García.

17. Jorge Soler González.

18. Mercedes de la Torre - Monmany Ruiz (Independiente).

19. Luis Ignacio Gordillo Pérez.

20. Ángel Niño Quesada.

21. Ruth Goñi Sarries.

22. Álvaro Garrido - Lestache Angulo.

23. Javier Hurle Mosqueira.

24. María Soledad García Blasco.

25. David Salazar Pachón.

26. María Dolores Sánchez Rex.

27. Raquel Pérez Vázquez.

28. Francisco Olmos García.

29. Alberto Pérez García.

30. Ana Torres Damas.

31. Adrián Ariel Zittelli Ferrari.

32. Luis Alfonso Abad de Brieva.

33. Juan Ignacio Díaz Martín.

34. María Dolores Uña Cárdenas.

35. María del Pilar Cano Bueno.

36. Alex Álvarez Valero.

37. María Francisca Rubio Gómez.

38. Jaime Ruiz de Lope Valero.

39. María Isabel Torres Limiñana.

40. Ruben Maestre Zaplana.

41. Marta Cortés Currubí.

42. Germán Esteban Muñiz.

43. Luis Alvarado Martínez.

44. Susana Ropero Calles.

45. Antonio Andrés Hernández Salvador.

46. Begoña Gutiérrez Paloma.

47. Ricardo González Parra.

48. Begoña Franco Rego.

49. Jesús Ricardo Mejías Morales.

50. Susana Díaz García.

51. Miguel Ángel Freiría Eirás.

52. Esther Ruiz Fernández.

53. Pilar Juana García Estévez.

54. Fernando Fernández- Savater Martín (Independiente).

Ordezkoak

1. María Paradas Aguilar.

2. Armán Basurto Barrio.

3. José María Rojas Cabañeros.

4. María José González Alonso.

5. Sergio Parra Perales.


24-LLIURES PER EUROPA (JUNTS)

1. Gonzalo Boye.

2. Xavier Trias i Vidal de Llobatera.

3. Beatriz Talegon Ramon.

4. Erika Casajoana Daunert.

5. Gorka Knörr Borràs.

6. David Coromina Juncà.

7. Eduard Aleix Sarri Camargo.

8. Alistair Ian Spearing Ortiz.

9. Antònia Font Tous.

10. Meritxell Cardona López.

11. Josep Maria Llop Rigol.

12. Antoni Rodrigo (Roderic) Tost.

13. Nereida Edo Cárdenas.

14. Hadar Ayxandri Sintorres.

15. Lluna Baltasar Comellas.

16. Xavier Vilalta Isanta.

17. Josep Vicent Guia Marín.

18. Víctor Solé Ferioli.

19. Carlota Canut Farré.

20. Remei Picart Gardella.

21. Lídia Busom Lleonart.

22. Andrés Da Silva Jaime.

23. David Ramey Ramirez.

24. Jeannine Abella Chica.

25. Roger Mestre Fàbregas.

26. Nadine Abi-Saleh.

27. Roser Colomé Soler.

28. Stefania Zanier.

29. Joan Maria Piqué Fernández.

30. Joan Mir Obrador.

31. Victòria E. Molina Fernández.

32. José Maria Carré.

33. Laia Comerma Calatayud.

34. Joan Babeli Shawa.

35. Meritxell Coma Vernet.

36. Laura Delgado Zambrano.

37. Miquel Àngel Cullerés Balagueró.

38. Lowieina Andrea (Laura) De Haan.

39. Aleix Pons Coll.

40. Alexandre Fenoll Cruells.

41. Neus Bou Castro.

42. Clàudia Cots Casas.

43. Sergi Senpau Rovira.

44. Ramon Minoves Pujols.

45. Aleix Ruiz Ferrando.

46. Susanna Maria Bazan Lopez.

47. Manel Suñé Mataoui.

48. Iris Albert Bau.

49. Alexandre Gonzalo Blay.

50. Santiago Vilanova Tané.

51. Mònica Pastor Portero.

52. Henry Michael Ettinghausen.

53. Aurora Madaula Giménez.

54. Joan M. Vallvé Ribera.

Ordezkoak

1. Joan Carles Mas Noguera.

2. Jan Butí Lozano.

3. Jordi Noguera Mestanza.

4. Laia Vilajoana Presas.

5. Rita Bocca.

6. Àngel Ollich Castanyer.

7. Lluís Antoni Climent Oliveras.

8. Josep Sillero Parejo.

9. Clara Tarrida Felip.

10. Clàudia Garcia Novellon.


25-VOX (VOX)

1. Jorge Buxadé Villalba.

2. Mazaly Aguilar.

3. Hermann Leopold Tertsch del Valle-Lersundi (Independiente).

4. Margarita de la Pisa Carrión.

5. Francisco José Contreras Peláez.

6. Ángel López Maraver.

7. Andrés Porta Monedero.

8. Francisco Javier García Martín.

9. Mirta Gloria Rodríquez Acero.

10. Nerea Alzola Alvarez.

11. José Cadenas Rabaixet.

12. Julio Utrilla Cano.

13. Victor Manuel Santana Lorenzo.

14. María del Mar Cambronero Soriano.

15. Maria Begoña Conde Álvarez.

16. Juan Nigorra Cobian.

17. Jesús María López-Arenas Gonzalez.

18. Jorge Arturo Cutillas Cordón.

19. Maria Isabel Lázaro Pina.

20. María de los Llanos Massó Linares.

21. José María Llanos Pitarch.

22. Ana Vega Campos.

23. Antonio de Miguel Antón.

24. Lourdes Méndez Monasterio.

25. Manuel González Bazán.

26. Luz Belinda Rodríguez Fernández.

27. Alejandro Hernández Valdés.

28. María Magdalena Nevado del Campo.

29. Santiago Morón Sanjuan.

30. Victor Manuel Sánchez del Real.

31. María de los Reyes Romero Vilches.

32. Manuel Mariscal Zabala.

33. María Salud Anguita Verón.

34. Javier Martínez Lozano.

35. Sonia Luisa Lalanda Sanmiguel.

36. Sofía Margarita Muñoz Casares.

37. Alejandro Santiago Gómez Rodríguez.

38. Pablo Cancio Rascado.

39. Miquel Bonastre Guillamet.

40. Maria Soledad Feases Ribelles.

41. Pascual Salvador Hernández.

42. Albert Tarradas Paneque.

43. Rafael Revert Albarrán.

44. Maria Rosario Velasco Hernández.

45. Macarena Olona Choclan.

46. Adolfo Alústiza Romero.

47. Isidoro Sevilla Sanz.

48. Jose Miguel Tasende Souto.

49. Maria de los Reyes Elio Sáinz de Vicuña.

50. Gema Pilar Herrero Monroy.

51. Esther Núñez Martínez.

52. Ángela María Mulas Belizón.

53. José Hidalgo Serrano.

54. Luis Alfonso Rodolfo Espina Gutierrez.

Ordezkoak

1. Flor Suárez Fernández.

2. Tomás Fernández Ríos.

3. José Ignacio Arias Moreno.

26-IGUALDAD REAL (IGRE)

1. Antonia Alba Ortega (IGRE).

2. Pedro José Romero Matos (IGRE).

3. Jose Enrique Robledo Martin (IGRE).

4. Julio Alberto Acebron Paniagua (IGRE).

5. Noelia Garcia Lopez (IGRE).

6. Maria Mateos Sanchez (IGRE).

7. Caridad Guillen Cervantes (IGRE).

8. Andres Segundo Rodriguez (IGRE).

9. Raquel Calvente Martin (IGRE).

10. Abraham Valle Merino (IGRE).

11. Vicente Cuenca Rueda (IGRE).

12. Ana Romero Bernal (IGRE).

13. David Sierra Segura (IGRE).

14. Patricia Gonzalez Cantillo (IGRE).

15. Moises Pujante Marcos (IGRE).

16. Angela Garcia Hernandez (IGRE).

17. Cristina Belmonte Montesinos (IGRE).

18. Israel Cervantes Estudillo (IGRE).

19. David Moran Aleman (IGRE).

20. Salvador Meroño Ruiz (IGRE).

21. Aroa Macarena Carmona Porto (IGRE).

22. Veronica Romero Matos (IGRE).

23. Jose Antonio Lopez Baena (IGRE).

24. Frederic Gunnebring Gomez (IGRE).

25. Jaime Molina Lopez (IGRE).

26. Anabel Marquez Martinez (IGRE).

27. Leopolda Martinez Soltero (IGRE).

28. Antonia Maria Perez Alba (IGRE).

29. Rayco Alamo Sosa (IGRE).

30. Juan Antonio Angel Abellan Camara (IGRE).

31. Adela Margarita Emilia Sosa Alsó (IGRE).

32. Almudena Fuentes Agüero (IGRE).

33. Manuel Monje Hurtado (IGRE).

34. Jose Pablo Dorado Carreño (IGRE).

35. Francisco Javier Arenas Arevalo (IGRE).

36. Pilar Sanchez Gomez (IGRE).

37. Antonia Maria Mercedes Sosa Alsó (IGRE).

38. Maria Amparo Jarillo Muñoz (IGRE).

39. Martin Eugenio Sesmero Gambin (IGRE).

40. Antonio Rubio Gandia (IGRE).

41. Soraya Rua Romero (IGRE).

42. Valma de Magalhâes Pires (IGRE).

43. Yeray Armas Blanco (IGRE).

44. Pedro Jose Berberana Martin (IGRE).

45. Jose Antonio Rodriguez Camelo (IGRE).

46. Nayara Ares Pillado (IGRE).

47. Maria Teresa Martinez Estepa (IGRE).

48. Pedro Alamo Suarez (IGRE).

49. Miguel Angel Nieto Rojo (IGRE).

50. Carlos Gallego Romero (IGRE).

51. Clarisa Canet Sanchez (IGRE).

52. Maria Jose Sena Serrano (IGRE).

53. Rafael Gonzalez Sanchez (IGRE).

54. Maria Milagros Santana Guerra (IGRE).

27-PIRATES DE CATALUNYA - EUROPEAN PIRATES (pirates.cat/ep)

1. Carlos González Iglesias.

2. Muriel Rovira Esteva.

3. Enric Pineda Traïd.

4. Lourdes Prieto Cabo.

5. Xavier Vila Espinosa.

6. Ariadna Hormigo Pita.

7. Josep Maria Giribet González.

8. Carlota Jover Ribalta.

9. Juan Bautista Esteve Ramos.

10. Anna Martí Gómez.

11. David Arcos Sebastián.

12. Marta Sierra I Rebull.

13. Fabián Plaza Miranda.

14. Sara Rovira Esteva.

15. Josep Navarro Tomás.

16. Raquel González Rodríguez.

17. Jaume Josep Llambrich Brull.

18. Estefanía Rey Cano.

19. Roger Valero I Cateura.

20. Isabel Losada Moure.

21. Javier Acedo Muñoz.

22. Isabel Cabello Monje.

23. Marc Mauri Alloza.

24. Esther Jiménez Cabrera.

25. Francisco Duque García.

26. Mar Lirano Valerio.

27. Pol Mesegué Molina.

28. María Angeles Pita Méndez.

29. Omar Macías Molina.

30. Mireia Molina Taberner.

31. Toni Guerrero Manzano.

32. Xènia Forneguera Torner.

33. Victor García Carrasco.

34. Susana Yolanda Pino García.

35. Adam Deosdad Argués.

36. Susana Yolanda Vives Boix.

37. Gabriel Marín Sánchez.

38. María Del Carmen García Rodríguez.

39. Javier García García.

40. Alicia Ramos García.

41. Jordi Sala Serra.

42. Laura Teresa Pérez Lacueva.

43. Jacint Mesquita I Casals.

44. Maria Del Mar Hernàndez Teruel.

45. Francesc Beumala Surià.

46. Meritxell Roura Pellicer.

47. Oliver Herzig.

48. Surayia Vives Bertrán.

49. Ángel Aguilera Millán.

50. Mercè Lázaro Pérez.

51. Alejandro Benito Otero.

52. Olga Hernández De León.

53. Ferran Reyes Gómez.

54. Maria Isabel (Mabel) Rodríguez Rivero.

28-VOLT EUROPA (VOLT)

1. Bruno Sánchez-Andrade Nuño (VOLT).

2. Ana Costa Rosado (VOLT).

3. José María Larrea Pérez-Lobo (VOLT).

4. Julio Guinea Bonillo (VOLT).

5. Francisca A. Muñoz Ojeda (VOLT).

6. César Vera Prieto (VOLT).

7. Davide Cortellino (VOLT).

8. Francisco Javier Cobos Núñez (VOLT).

9. Francesca Ropero Ramos (VOLT).

10. María Victoria Csaky Martínez (VOLT).

11. David Rodríguez Comino (VOLT).

12. Miguel Benvant de Barberá Puig (VOLT).

13. Luis Escuder Mérida (VOLT).

14. Roser Tafalla Plana (VOLT).

15. Petia Guintchev Toneva (VOLT).

16. Jesús Sanz Ortiz (VOLT).

17. José Miguel Mejías del Río (VOLT).

18. Cristina Mohino Granados (VOLT).

19. Iván Rodríguez García (VOLT).

20. Tamara Ventura Díaz (VOLT).

21. Daniel Asegurado Turón (VOLT).

22. Ángel González Serrano (VOLT).

23. Ángel Alonso Ferrer (VOLT).

24. Dehydys Pimentel de Lamo (VOLT).

25. Lisa Brodbeck (VOLT).

26. Ángel García Lorenzo (VOLT).

27. Luis Enrique Díaz Casado (VOLT).

28. Óscar Calderari Pascual (VOLT).

29. Lorena San Miguel Manzanedo (VOLT).

30. Aleksandra Anna Sojka (VOLT).

31. Francisco Javier Carreras Riudavets (VOLT).

32. Eugenio Estrada Rodríguez (VOLT).

33. José Luis Fernández González (VOLT).

34. Cristina del Real Castillo (VOLT).

35. Carmen Gil Prados (VOLT).

36. Pedro Ortún Silván (VOLT).

37. Pablo Font de la Fuente (VOLT).

38. Philippe Herry (VOLT).

39. Andrea García Ropero (VOLT).

40. Soledad Peñafiel Trueba (VOLT).

41. Rubén Núñez García (VOLT).

42. Kamel Jalloul Ratbi (VOLT).

43. Trinidad Huertas Fortes (VOLT).

44. Regina Rachel Rivera Torres (VOLT).

45. YuHsuan Liang Fu (VOLT).

46. Raúl Martínez Galera (VOLT).

47. Jose Florencio Soler Belda (VOLT).

48. Lucía Cañas Rivera (VOLT).

49. María Cristóbalina Vallejo Montes (VOLT).

50. José Manuel Macho Gómez (VOLT).

51. Francisco Damian Blanco García (VOLT).

52. Iciar Cañas Rivera (VOLT).

53. María Pérez López (VOLT).

54. Carlos Alberto Bueno Fernández (VOLT).

Ordezkoak

1. José Gamón Soriano (VOLT).

2. Maria Carmen Pereira Pardo (VOLT).

3. Concepción Nuño López (VOLT).

4. Guillermo Pérez Toba (VOLT).

5. Miguel Castañer de la Torre (VOLT).

6. Bastien Guillaume Mothais.

7. Isabel Castillo Sánchez.

8. Enrique de la Cruz Gil Cabrera.

 

29-COALICIÓN VERDE-EUROPA CIUDADANA (CV-EC)

1. Alejandro León Lacal (GM-LV).

2. María del Carmen Rodriguez Armas (INDEPENDIENTE).

3. Edison Manuel Regino Vanegas (CS’Verde).

4. Nuria Muñoz Gómez (GM-LV).

5. Francisco David Castilla Ruiz (GM-LV).

6. Marta Cecilia Gamboa Martinez (GM-LV).

7. Moh’d Jamil Nafie Qasem (GM-LV).

8. Luz Piedad Colorado Fernández (GM-LV).

9. Antonio López Cano (GM-LV).

10. Sheherazade Nerea Alonso Martín (GM-LV).

11. Antonio Blanco Carvajal (GM-LV).

12. Gema Barranco Minchán (GM-LV).

13. Juan David Gómez Colorado (GM-LV).

14. Sandra Malena González Santos (CS’Verde).

15. German Eduardo López Espitia (CS’Verde).

16. Leidy Johana Valencia Torres (CS’Verde).

17. Juan Camilo Cano Ortiz (CS’Verde).

18. María Altagracia De la Cruz Muñoz (CS’Verde).

19. Juan Alejandro Cano Acevedo (CS’Verde).

20. Derly Natalia Ibarra Piedrahita (CS’Verde).

21. Ismael De Pablo Saez (CS’Verde).

22. Sandra Milena Piedrahita Florez (CS’Verde).

23. Ismael De Pablo Navas (CS’Verde).

24. María Gema Malumbres Jiménez (GM-LV).

25. Alfonso Rojo Atienza (GM-LV).

26. Mirian Collado Román (GM-LV).

27. Giovanni Alvarez Escobar (GM-LV).

28. María José Alba Gutiérrez (GM-LV).

29. Diego Collado Gallego (GM-LV).

30. Soledad Mayorga Bracamonte (GM-LV).

31. Amin Jamil-Nafe Qasem (GM-LV).

32. Julia Ramos Miguel (GM-LV).

33. Wasim Ojjeh Kurkutly (GM-LV).

34. Consuelo Torres Lizalda (CS’Verde).

35. Santiago Félix Pérez (CS’Verde).

36. Oneida Ospina Rave (CS’Verde).

37. Efrain Cuevas López (CS’Verde).

38. Verónica Andrea Ortiz Acevedo (CS’Verde).

39. Felipe Rubio San Nicolás (CS’Verde).

40. Elizabeht De Pablo Brito (CS’Verde).

41. Alfredo Mancera Vicente (CS’Verde).

42. Miosoty Reyes Terrero (CS’Verde).

43. Angel Sánchez Villar (CS’Verde).

44. Concepción Román Andrades (GM-LV).

45. Pedro Alberto Florez Rivero (GM-LV).

46. Anis Alejandra Alvarez Colorado (GM-LV).

47. Jon Imanol Román Alzuru (GM-LV).

48. Eva Heredero Marzo (GM-LV).

49. Francisco Reyes Herrera (GM-LV).

50. Juan Pablo Gutiérrez Vélez (CS’Verde).

51. María del Mar Alonso Sánchez (CS’Verde).

52. Jesús Ángel Suárez García (CS’Verde).

53. Daniela Piedrahita Montoya (CS’Verde).

54. Juan Manuel Román Andrades (GM-LV).

Ordezkoak

1. Eva Villaverde Cordero (GM-LV).

2. José Antonio Amigo Manteca (GM-LV).

3. Gemma Román Andrade (GM-LV).

4. Manuel Miguel García (GM-LV).

 


30-PARTIDO POPULAR (PP)

1. Dolors Montserrat Montserrat.

2. Esteban González Pons.

3. Antonio Javier López-Istúriz White.

4. Juan Ignacio Zoido Álvarez.

5. Pilar del Castillo Vera.

6. Francisco Javier Zarzalejos Nieto.

7. José Manuel García-Margallo y Marfil.

8. Francisco José Ricardo Millán Mon.

9. María Rosa Estarás Ferragut.

10. Isabel Benjumea Benjumea.

11. Pablo Arias Echeverría.

12. Leopoldo López Gil.

13. Gabriel Mato Adrover.

14. María Esther Herranz García.

15. Ana Collado Jiménez.

16. José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra.

17. Juan Corro Beseler.

18. Zoe Iratxe Nubla Durango.

19. José Francisco Herrera Antonaya.

20. Ana María de Requesens Moll.

21. María Fuster Cerrillo.

22. José Eric Escobedo Jiménez.

23. Nuria Lista Mateos.

24. Javier Martínez Gilabert.

25. Yasmina Gemma Wohlfahrt Tauler.

26. Pedro Alfonso Conejo Rodríguez.

27. Adrián Ballester Espinosa.

28. Jesús Gómez Martínez.

29. María Edelmira Ferri Hernández.

30. Cristina Salinas García.

31. Juan Diego Requena Ruiz.

32. Francisco Pedro Rodríguez Guerrero.

33. Juan José Núñez Pérez.

34. Ana Pellicer Pérez.

35. Maria Ángeles Teijeiro González.

36. David Álvaro García.

37. Manuel Reyes López.

38. Alberto Armero Estruch.

39. Victoria Gómez Chacón.

40. Marina Pont Huerta.

41. Jesús María Gamallo Aller.

42. Miguel Cantero Calvo.

43. Jacobo Moreira Ferro.

44. Amelia Caracuel del Olmo.

45. María del Carmen Rincón Pérez de Vargas.

46. Ana María Barrientos Álvarez.

47. Juan Pablo Arriaga Cuevas.

48. Fernando Giménez Giménez.

49. Rosa María Cano Montoya.

50. Antonio Rodríguez Miranda.

51. Angélica Herrero Iñíguez.

52. Marta Puertas Paniagua.

53. José Muñoz Martín.

54. José Ángel Vélez González.

Ordezkoak

1. Alberto Baños Ruiz.

2. Santiago Gómez Lanzuela.

3. Paloma Valdebenito Estrada.

 

31-RECORTES CERO-LOS VERDES-GRUPO VERDE EUROPEO (RECORTES CERO-LV-GVE)

1. Sara Montero Sánchez.

2. Esteban Cabal Riera (LV - GV).

3. Manuela Ruiz Martínez.

4. Eduardo Ruerta Cava.

5. Divina Pastora Fernández García.

6. Julia Ruth Hernández Castro.

7. Nuria Espinosa Afonso (LV - GV).

8. Rafael Ordinas Montojo.

9. Bibiana Fernández Navarrete.

10. Javier Noé Edó.

11. Violeta Tercedor López.

12. Macelo José Armengot Iborra.

13. Paula Arguedas Gaspar.

14. Juan Carlos Martínez Agüera (LV - GV).

15. Adriana Torres Luque.

16. Inemoha González Calero.

17. Alberto Vázquez Figueroa.

18. Ana Luque Sillero.

19. Sonia Fernando Company.

20. Juan Luis Costa Zúñiga (LV - GV).

21. Miranda Luisa Ruiz Yañez.

22. Miriam Navarrete Márquez.

23. Miguel Ángel Roza Sanz (LV - GV).

24. Borja Mansilla Álvarez.

25. María Angustias Rodríguez García.

26. Isabel Padilla Aragüés.

27. Ana Rubio García.

28. Ángel Casero Hernández.

29. Mercedes de la Torre Montesinos.

30. Adrián Sánchez Gibaja (LV - GV).

31. Ana Arguedas Gaspar.

32. Ana Muñoz Cortes.

33. Abisai Melián Ramírez.

34. Francisco José Sánchez López.

35. Diana Plaza Sánchez.

36. Laura Sexer Pérez.

37. Veracreu Soler Poquet.

38. Alonso Taro Yoshi Castro.

39. Ruth Gibaja Calvo (LV - GV).

40. Joan Edó Morteno.

41. María Cristina Martín Raya (LV - GV).

42. Pascuala Gómez Iniesta.

43. Adrián González Miniaya.

44. María de la Fuensanta Garcés de los Fayos Montesinos.

45. Jorge Sebastián Rico.

46. Monique Pedrosa García (LV - GV).

47. Irene Pilar López Benedicto.

48. Manuel Torres Luque.

49. Esperanza Rico Moral.

50. Rafa Abenza Moreno.

51. Andrea Rodríguez García.

52. Sandra Barba Ortiz.

53. Iván Mesa Díaz.

54. Rubén Cebrián Domínguez.

Ordezkoak

1. Joaquín Casado Gabernet.

2. Mohamed Amine El-Ouariachi.

3. Amanda Rodríguez Cabal (LV - GV).

4. Josué Enrique Flores Palacio.

5. Francisca Luque Sillero.

6. Violeta Cabal Rodríguez (LV - GV).

7. Adrián la Torre Morata.


32-EXTREMEÑOS PREX CREX (CEX-CREX-PREX)

1. Juan Carlos Herrero Bermejo.

2. Manuela Cornejo Flores.

3. Casildo Rodriguez Serrano.

4. Maria Victoria Garcia Jara.

5. Antonio Chavez del Barco.

6. Margarita Cordero Marcos.

7. Antonio Cruz Collado.

8. Maria Esther Velilla Sanz.

9. Adolfo Fernandez Dorado.

10. Inmaculada Montaña Lucas Monroy.

11. Jose Maria Ropero Rodriguez.

12. Inmaculada Martinez Calaco.

13. Daniel Francisco Gordo Rodriguez.

14. Maria Cristina Cordoba Iglesias.

15. Jose Ramon Gamero Pimienta.

16. Alicia Fernandez Rodriguez.

17. Cristóbal Lozano Quijada.

18. Maria Velilla Romero.

19. Miguel Angel Rodriguez Serrano.

20. Francisca Martinez Lucas.

21. Alejandro Martinez Roncero.

22. Patricia Olivera Flores.

23. Simon Acosta Perez.

24. Lucia Martinez Dominguez.

25. Luciano Bernabe Martin.

26. Elisabet de la Iglesia Delgado.

27. Jose Julio Tiemblo Perez.

28. Pedro Perez Borado.

29. Maria de la Paz Garcia Melchor.

30. Marcelino Moreno Simon.

31. Oscar Lara Blanco.

32. Angelita Martin Martin.

33. Julio Javier Aranda Nicolas.

34. Javier Martin Roncero.

35. Maria del Carmen Flores Mesa.

36. Pedro Jesus Limpo de la Iglesia.

37. Maria Carmen Pascasio Granado.

38. Rodrigo Torrens Ruiz.

39. Irene Sarro Marquez.

40. Emilio Curiel Gonzalez.

41. Luis Javier Cruz González.

42. Maria del Sol Palacios Hernandez.

43. Joaquin Sarrio Silva.

44. Rosa Maria Bonilla Badas.

45. Raúl Medina Gómez.

46. Diana María Madrigal de Antonio.

47. Aniceto Gonzalez Sanchez.

48. Maria Melisa Rodriguez Nuñez.

49. Lorenzo Muñoz Baños.

50. Marino Rubio Trujillo.

51. Olimpia Esquilas Martin.

52. Maria Carmen Nuevo Gallego.

53. Faustino Tovar Trujillo.

54. Luis Garcia Barra.