Eusko Legebiltzarrerako hauteskundeak 2020

Egungo nahiz udal ordezkari ohiak, Eusko Legebiltzarreko hauteskundeetarako hautagai-zerrendetan

Gipuzkoako Hauteskunde Batzordeak apirilaren 5erako deituak dauden Eusko Legebiltzarra berritzeko hauteskundeetarako hautagai-zerrendak argitaratu ditu Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian, astearte honetan. Usurbilgo udalbatzako kide izan diren udal ordezkari hainbat aurkitu ditugu EHBildu, PSE eta Aulki Zuriak eragile politikoen zerrendetan. Egungo zinegotzi bat ere bai.

Euskal Herria Bildu koalizioko hautagai-zerrendan 17. postuan, 2015-19 legealdian Usurbilgo alkatea izandakoa; Xabier Arregi Iparragirre.  

PSE-ren zerrendan, egun Usurbilgo udalbatzarrean aipatu alderdiak duen ordezkaria Francisco Jose Suarez Perez aurkitu dugu 11. postuan eta hamahirugarrenean, 2011-15 legealdian zinegotzi izandako Ricardo Crespo Rubio. 2015az geroztik Hernaniko Udaleko PSE-ko ordezkaria da bera.

Aulki Zuriak-en hautagai-zerrendako bosgarren postuan independente gisa, 2015. urtera arte Hamaikabateko zinegotzi izandako Luis Mari Ormaetxea Santsiñena. 2003-07 legealdian Usurbilgo alkatea izan zen.

75 legebiltzarkideek osatzen duten Eusko Legebiltzarra. Hogeitabost legebiltzarkide hautatuko ditu herrialde bakoitzak; Arabak, Bizkaiak eta Gipuzkoak. Usurbildarrek Gipuzkoa Gasteizen ordezkatuko duten 25 legebiltzarkide hautatu ahalko dituzte bozka bidez. 13 hautagai-zerrenda aurkeztu dira lehiara Gipuzkoan. 13 hautagai-zerrendon artean bat bozkatu ahalko du herritar bakoitzak apirilaren 5ean: 


#A5
GIPUZKOAKO ZERRENDAK

1.– EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU)

01.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA
02.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ
03.– REBEKA UBERA ARANZETA
04.– ARKAITZ RODRIGUEZ TORRES
05.– LORE MARTINEZ AXPE
06.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA
07.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND
08.– ERAITZ SAEZ DE EGILAZ RAMOS
09.– IBAI IRIARTE SAN VICENTE
10.– MIRENE BEGIRISTAIN ZUBILLAGA
11.– IBAI FRESNEDO MORENO
12.– ROKE AKIZU AIZPIRI
13.– OIHANA BRIONES ARAMENDI
14.– DANI LOPEZ MORENO
15.– MARINA MADARIAGA OTEO
16.– JOSE ANGEL IZQUIERDO GORJON "TROSKO"
17.– XABIER ARREGI IPARRAGIRRE
18.– MARIA JESUS DORRONSORO MALATSETXEBARRIA
19.– NEKANE ZINKUNEGI BARANDIARAN
20.– ANDONI IRIONDO OTXOTORENA
21.– MARI CARMEN EIZMENDI PEÑAGARIKANO
22.– JOSEAN EGILEGOR SANTANA
23.– IZARO ELORZA ARREGI
24.– HAIZEA KORTABERRIA GARETXANA
25.– ENEKO MAIOZ GANBOA

ORDEZKOAK

01.– MAITANE GONZALEZ MUGIKA
02.– LORE AGIRRE ZIPITRIA
03.– E ARRUTI LOPETEGI
04.– ARITZ ARZALLUS AGIRREZABALA

2.– EUZKO ALDERDI JELTZALEA – PARTIDO NACIONALISTA VASCO
(EAJ-PNV)

01.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN
02.– MARIA EUGENIA ARRIZABALAGA OLAIZOLA
03.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA
04.– ARANTZA TAPIA OTAEGI
05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO
06.– KERMAN ORBEGOZO URIBE
07.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI
08.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA
09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN
10.– EVA JUEZ GARMENDIA
11.– AITOR ALDASORO ITURBE
12.– ELENA LETE GARCIA
13.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA
14.– MARKEL ARANBURU BARTAU
15.– ANE BEITIA ARRIOLA
16.– JOANA EZKIAGA JAUREGI
17.– MARIA UBARRETXENA CID
18.– XANTI GURRUTXAGA ELORZA
19.– OLATZ PEON ORMAZABAL
20.– JOSE RAMON ZUBIZARRETA ALEGRIA
21.– SAIOA BANDRES MONEO
22.– UNAI ELKORO OIANGUREN
23.– IRUNE GALARRAGA EZENARRO
24.– JON ANDONI URDANGARIN URRUTIA
25.– MARKEL OLANO ARRESE

ORDEZKOAK

01.– IKER LAKA BARANDIKA
02.– JASONE UGARTE GARCIA DE ANDOIN
03.– XABIER OCHOA MUÑOZ
04.– ANE ABARRATEGI BAAMONDE
05.– AITANA AGIRRE LOIARTE

3.– PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
PSE-EE (PSOE)

01.– ENEKO ANDUEZA LORENZO
02.– SUSANA CORCUERA LEUNDA
03.– IGNACIO MARIA (IÑAKI) ARRIOLA LOPEZ
04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL
05.– ENRIQUE JOSE RAMOS VISPO
06.– MARIA LUISA DEL PILAR GARCIA GURRUCHAGA
07.– FERNANDO SAN MARTIN GUBIA
08.– GLORIA VAZQUEZ HERRANZ
09.– SERGIO JAVIER ALZAGA
10.– ANA PRIEDE MERCHAN
11.– FRANCISCO JOSE SUAREZ PEREZ
12.– NEREA ERRASTI VALLE
13.– RICARDO CRESPO RUBIO
14.– MAIALEN ALONSO LABANDIBAR
15.– JOSE MARIA VILLANUEVA TELLERIA
16.– AGUSTINA GAZTELUMENDI IGLESIAS
17.– OSCAR VALBUENA PASCUAL
18.– MARIA TERESA (MAITE) IGLESIAS SANCHEZ
19.– CARLOS GARCIA HERNANDEZ
20.– EVA ALVAREZ ATANES
21.– JOSE ANTONIO SANCHEZ ALMARAZ
22.– ASCENSION PARRON PEGUERO
23.– IGNACIO (IÑAKI) DUBREUIL CHURRUCA
24.– MONTSERRAT LUIS CANO
25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA

ORDEZKOAK

01.– MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
02.– JUAN MARIA (ION) ALDALUR AROCENA
03.– SARA HIDALGO GARCIA
04.– JOSE (PIQUELO) GARCIA AVILA
05.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS

4.– PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL/ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (PACMA/ATTKAA)

01.– SUSANA PÉREZ BENITO
02.– ANTONIA ESTEBAN GALLEGO
03.– KEPA JOSEBA LOZANO CALVO
04.– UNAI ZARRAOLANDIA SALAS
05.– IRENE AZKARATE LÓPEZ
06.– RAFAEL FERNÁNDEZ BARREÑA
07.– BLANCA AMELIA RODRÍGUEZ CRESPO
08.– JON ORELLA AZCONA
09.– JORGE GARCÍA CALVO
10.– HAIZEA CAÑADAS ALMAZÁN
11.– AMAIA NÚÑEZ GALLARDO
12.– JOSÉ ANTONIO ARRIETA EGURROLA
13.– MARÍA IZASKUN ALMAZÁN LEDESMA
14.– MARÍA PILAR JULIA OTEGUI SERRANO
15.– ANDRÉS MANJÓN HIDALGO
16.– ELENE CEPEDA ARZUAGA
17.– JOSÉ ANTONIO GÓMEZ SÁNCHEZ
18.– ASIER ESPARZA BILLALABEITIA
19.– JULIA MORENO PAJUELO
20.– ARKAITZ DELGADO FRADE
21.– YOLANDA FERNÁNDEZ CABREROS
22.– HELENA VILLANUEVA DÍEZ
23.– ALFONSO PÉREZ HERNÁNDEZ
24.– IKER CRAMOIX GARMENDIA
25.– ANA MARTÍN SOMOCURCIO

ORDEZKOAK

01.– IÑAKI CARRERA ARRIETA
02.– LAURA MÁRQUEZ RODRÍGUEZ
03.– LUIS ALBERTO REAL DE LAS HERAS

5.– LIBRES POR EUSKADI
(LxE)

01.– JOSE MANUEL HERZOG DE BUSTOS
02.– JOSE MARIA SASIETA CORTA
03.– NURIA GOMEZ VALDES
04.– NATALIA TATIANA ARANZABAL ZAPIRAIN
05.– AGUSTIN ALEJANDRO ACUÑA
06.– ANA MARIA JUAREZ GOMEZ
07.– MIKEL MIGUELENA MERINO
08.– MONICA CRIADO PINTO
09.– JOSE GUILLERMO MANSON MUNIOZGUREN
10.– RUT MARTIN RUIZ
11.– DAVID ESCUDERO GOMEZ
12.– ALICIA BEGOÑA SOBRINO ALONSO
13.– JOSE MIGUEL GUTIERREZ GONZALEZ
14.– MARIA TERESA DUARTE SANTOS
15.– JOSEBA MIGUELENA MERINO
16.– MANUELA VALES DOMINGUEZ
17.– JAVIER MIGUEL MARTINEZ FERRAZ
18.– BERTHA GUTIERREZ SOBRINO
19.– QUINTIN CANTERO MOGENA
20.– MARIA BRU ALBAREDA
21.– JUAN HIDALGO MESAS
22.– ANA BELEN LEON CABALLERO
23.– RAUL ENRIQUE GIL MARTINEZ DE SAN VICENTE
24.– MARIA DEL CARMEN BRETTES GARCIA
25.– OSCAR MANUEL SANTAMARIA IBAÑEZ

ORDEZKOAK

01.– IRATXE GIL RODRIGUEZ
02.– MARTA LOPEZ RAMOS
03.– PABLO TUDURI LABOA

6.– ESCAÑOS EN BLANCO – AULKI ZURIAK
(EB-AZ)

01.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE
02.– AMAIA LARREA LORÁN (INDEP.)
03.– LUIS GARCIA MOLINA
04.– MARIA DEL MAR RODRIGUEZ CALVILLO (INDEP.)
05.– LUIS MARIA ORMAETXEA SANTSIÑENA (INDEP.)
06.– GLORIA DE LA PARRA AMORENA (INDEP.)
07.– DANIEL ALBERDI COLADO (INDEP.)
08.– MARIA ASUNCIÓN LOPEZ MIGUEL (INDEP.)
09.– AITOR PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
10.– MARIA NIEVES SALVADOR COLLAR (INDEP.)
11.– ANTONIO PICABEA SARASOLA (INDEP.)
12.– ROSA MARÍA MARTÍN VICENTE (INDEP.)
13.– ANDONI PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
14.– ROSA MARÍA GARCÍA MOLINA (INDEP.)
15.– JOSE MANUEL EULATE MONTES (INDEP.)
16.– SAMANTA GARCIA LOPEZ (INDEP.)
17.– JOSE MANUEL ROTETA ECHEVERRIA (INDEP.)
18.– SAIOA RODRIGUEZ ELGORRIAGA (INDEP.)
19.– JOSE MARIA PEREDA GOICOECHEA (INDEP.)
20.– LUCIA MORENO DIEZ (INDEP.)
21.– JOSE ANTONIO DIEZ AGESTA (INDEP.)
22.– MARIA DE LOS ANGELES DEL BARRIO RUIZ-OLALDE (INDEP.)
23.– ANDER EGAÑA AGUIRRESAROBE (INDEP.)
24.– MARIA CARMEN COLADO RAMIREZ (INDEP.)
25.– JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN (INDEP.)

ORDEZKOAK

01.– MARIA TERESA ANTOLÍN PEREZ (INDEP.)
02.– ANTONIO GARCIA CASTELLÓN (INDEP.)
03.– PETRA LORAN LOINAZ (INDEP.)

7.– BIDEZKO MUNDURANTZ – POR UN MUNDO MAS JUSTO
(PUM+J)

01.– IRATZE BUSTINZA VIVANCO
02.– ALFREDO PARTE GUTIERREZ
03.– DEYSE HELENA ARAUJO DE OLIVEIRA MARTINEZ
04.– FRANCISCO JAVIER GOMEZ DEL CAMPO GARCIA-VALCÁRCEL
05.– MARIA ROSARIO ALONSO AMIGOT
06.– JESUS RAFAEL GONZALEZ GUTIERREZ
07.– SILVIA HOJAS MARTINEZ
08.– JOSE MANUEL CORCUERA MIRANDA
09.– MARIA PORTOMEÑE SEIJAS
10.– ANTONIO BARCINA BURGUI
11.– IDOIA ITURBE VALDAZO
12.– CARLOS ROMERA ANTON
13.– JAQUELINE JENNY VILLANUEVA JUSCAMAYTA
14.– ALBERTO PABLO MARTINEZ LOPEZ
15.– ARRATE MASA LOPEZ
16.– GAIZKA UCEDA LOROÑO
17.– DIONISIA PERDIGUERO RICA
18.– JOSE MANUEL INCIERTE CALVEIRA
19.– ANA GAYTE DIEGO
20.– RAUL MORO INCHAURTIETA
21.– MARIA DEL MAR GARCIA RAMIREZ
22.– IVAN GONZALEZ DE LA TORRE
23.– YADIRIS RIVERO GARCIA
24.– DAVID RIVERA ALONSO
25.– MARIA JESUS FERNANDEZ SEVILLA

ORDEZKOAK

01.– CARLOS COLINO LLAMAS
02.– ROSA MARIA LOROÑO BARRENA
03.– FELIX MARIANO BARCINA BURGUI

8.– EQUO BERDEAK-VERDES DE EUSKADI
(EQUO BERDEAK-VERDES DE EUSKADI)

01.– MIREN EDURNE BARANDA DE MIGUEL
02.– ALBERTO BEZUNARTEA FERNÁNDEZ
03.– RAISA IRATXE GARCIA ISASA
04.– ANGEL MARIA GARCIA MARTIN
05.– MARIA JESUS BERASATEGUI PÉREZ
06.– RAFAEL BERNAL GATO
07.– OROITZ AGUIRRE IMAZ
08.– MARIA JESUS AGUIRRE UNCETA
09.– IÑIGO AGUIRRE ARRIETA
10.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS
11.– MIGUEL MARIA RODRIGUEZ BARBERO
12.– ISIDORO GARCIA MARTIN
13.– ANA MARIA DE BENITO SANZ
14.– MARIA DEL CARMEN MUELA APARICIO
15.– ENEKO MURUZABAL ELEZCANO
16.– MIREN OLATZ GOIKOURIA MIÑAUR
17.– JUAN ANTONIO JERICÓ FERNÁNDEZ
18.– IKER BERECIARTUA CASTRILLO
19.– TANIA DE SOUSA GINÉS
20.– EMILIA MACIAS MALDONADO
21.– AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZÁRATE
22.– ELVIA MALDONADO FLETE
23.– ANJEL JIMENEZ JIMENEZ
24.– JAIME DURAN LAVIÑA
25.– IKER MONTERO MADRID

ORDEZKOAK

01.– ANE GARCIA RIAÑO
02.– IKER CARRASCO MÉNDEZ
03.– MARIA ROSARIO BAUTISTA MURIEL
04.– JOANES NUÑEZ OYARZABAL
05.– ANA MARIA REQUEJO DÍAZ

9.– VOX
(VOX)

01.– MARÍA PÉREZ FERNÁNDEZ
02.– IÑIGO AROCENA FERNÁNDEZ (INDEP.)
03.– MARÍA DEL MAR MARTIJA SÁNCHEZ-GUARDAMINO
04.– JAIME AROCENA MARTIJA (INDEP.)
05.– CRISTINA SOLEDAD NAVARRO MACHÍN
06.– JON CAMPANDEGUI EMAZABEL
07.– MARÍA DEL CARMEN ABUIN GONZÁLEZ (INDEP.)
08.– RAMÓN MANUEL RODRÍGUEZ SÁENZ DE TEJADA
09.– ANA MAGDALENA JORGE ARANA
10.– LUIS ANGEL DE GRANDES VARGAS
11.– MARÍA ISABEL LUNA PAZ
12.– JOSU LAIÑO ÁLVAREZ
13.– MARÍA CRISTINA DE DIEGO ECHEVERRIA (INDEP.)
14.– RAFAEL MORENO MARTÍN
15.– MARÍA LOURDES GONZÁLEZ CARPALLO
16.– JAGOBA ITURRIZAR IZQUIERDO
17.– SORAYA AMORRORTU ALONSO
18.– SALVADOR BARTOLOMÉ SAIZ
19.– MARÍA ROSARIO LAPORTA HIDALGO
20.– FRANCISCO JAVIER VILLA FERNÁNDEZ
21.– CAROLINA SCARPETTA RAMÍREZ
22.– UNAI SAN ATILANO GARCÍA
23.– MARÍA PILAR SARASOLA PEDRUZO
24.– HECTOR SOJO CATEDIANO
25.– MÓNICA VIDAL BLANCO

ORDEZKOAK

01.– VICTOR APODACA SOPEÑA
02.– MONICA GARCÍA ROMÁN
03.– JORGE ALEJANDRO VALMASEDA REMOLINA

10.– PARTIDO POPULAR+CIUDADANOS
(PP+Cs)

01.– MURIEL LARREA LASO
02.– JOSÉ LUIS ARRUE PINTÓ
03.– ROCÍO GALIANA NARANJO
04.– CARLOTA SANZ MARTÍNEZ
05.– ÍÑIGO MANRIQUE CÍA
06.– IÑAKI MENDIZABAL MIGUÉLEZ
07.– JOSÉ JAVIER BARCÁIZTEGUI MARTÍNEZ-AVIAL
08.– VICTOR ASUN LERMA
09.– PALOMA MARTÍNEZ LADRÓN DE GUEVARA
10.– MARÍA PILAR ELÍAS ZABALA
11.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA
12.– JOSÉ IGNACIO LILLY SÁEZ
13.– CARMEN BLASCO ZUASTI
14.– JORGE MOTA IGLESIAS
15.– MARÍA ANGELES BASTOS FERNÁNDEZ
16.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA
17.– MARTA SÁNCHEZ MORENO
18.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY
19.– MARÍA EUGENIA QUEVEDO OTAEGUI
20.– JOSÉ MANUEL PALACIO DE UGARTE
21.– ENCARNACIÓN ARAMENDIA ALONSO
22.– MARÍA JUAN PEÑALOSA
23.– MANUEL MICHELENA IGUARÁN
24.– MIKEL LEZAMA ZUBELDIA
25.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE

ORDEZKOAK

01.– ANGEL YAÑEZ ARES
02.– ISABEL GIL MARRODAN
03.– JULIO HERREROS SERNA

11.– UNIÓN CRISTIANO DEMÓCRATA ESPAÑOLA
(UCDE)

01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE
02.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES
03.– MIGUEL PEREZ BERRUETE
04.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA
05.– ROSA Mª GONZALEZ LONGO
06.– Mª PILAR URRACA DIEZ
07.– JOSE Mª MARTINEZ ALAMAR
08.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ
09.– FRANCISCO RICARDO LUNA NARVARTE
10.– Mª MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ
11.– Mª LOURDES ECHEVERRIA SALAVERRIA
12.– Mª MERCEDES ESTEBAN ARREGUI
13.– ANTONIO TORTOLES IGLESIAS
14.– MIGUEL AGUILELLA MARTINEZ
15.– JOSU AGUILELLA GOMEZ
16.– IRENE BARRUETA DIEZ
17.– MAIALEN CASTILLERO OCAÑA
18.– KAROLAY MICHELLE RAMON COPO
19.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY
20.– VICENTE JOSE SANTANA TORRE
21.– SANTIAGO MARIA FERNANDEZ REY
22.– CASILDA BLANCO SOUTO
23.– MARIA ANTONIA VISIERS LECANDA
24.– GABRIELA ZABALA VISIERS
25.– MANUEL GONZALEZ ARREGUI

ORDEZKOAK

01.– ERNESTO LADRON DE GUEVARA LOPEZ DE ARBINA
02.– Mª PILAR GARCIA BAÑEGIL
03.– JESUSA URIARTE RENTERIA

12.– ELKARREKIN PODEMOS-IU
(PODEMOS-AHAL DUGU / EZKER ANITZA-IU)

01.– DAVID SOTO RODRÍGUEZ
02.– JON HERNÁNDEZ HIDALGO
03.– EVA ABUIN BIDEBURU
04.– VICTOR JOSÉ LASA BRIZ
05.– ARANTZA GONZÁLEZ GARCÍA
06.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA
07.– JOSETXO ARRIETA ARRIETA
08.– JAIONE ARISTREGI CAO
09.– PATRICIA INSÚA CERRETANI
10.– JUAN LUIS MERINO SANABRIA
11.– ION COLLAR RIOSECO
12.– MARTA EZQUERECOCHA DÍEZ
13.– HAIZEA GARAY GALLASTEGUI
14.– UBALDO ORTÍZ RODRIGO
15.– BLANCA MERCHÁN ROPERO
16.– EVARISTO RODRÍGUEZ RÁBANO
17.– CARMEN SALIDO SIERRA
18.– MARÍA VALIENTE GONZÁLEZ
19.– SANTI JIMÉNEZ USSÍA
20.– INÉS BENÍTEZ LOZANO
21.– CARLOS RODRÍGUEZ RUBIO
22.– TINA PEDROCHE RODRÍGUEZ
23.– MIGUEL USABIAGA BÁRCENA
24.– MIREN ALAZNE SUKIA GALPARSORO
25.– ANTTON KARRERA AGIRREBARRENA

ORDEZKOAK

01.– MARÍA ÁNGELES GARCÍA CALLE
02.– JOANES EMILIO FIEL EXHEVERRÍA
03.– MIREN ECHEVESTE LACOMBE

13.– RECORTES CERO-LOS VERDES-SOLIDARIA
(RECORTES CERO-LV-S)

01.– ESTÍBALIZ BLANCO ALFONSO
02.– JOSÉ MANUEL MANCISIDOR OLAIZOLA "BUDY"
03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ
04.– FRANCISCO JAVIER ÁLVAREZ BARRAL
05.– MARÍA ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE
06.– MARÍA DOLORES ALFONSO FERNÁNDEZ
07.– BRENDA VICTORIA MIRANDA MENDOZA
08.– DAVID NEGRO AGROMAYOR
09.– PIERO ZANATTA LARIOS (INDEP.)
10.– NURIA SANTOS ORTEGA
11.– EVA MARÍA PÁRAMOS ÁLVAREZ (INDEP.)
12.– ANDRÉS FRANCIA MIRANDA
13.– JON ANDER URQUIOLA GARCÍA ABAD
14.– ELENA ORTES RODRIGUEZ
15.– INMACULADA MERCEDES VIVAR RAMOS
16.– MANUEL BLANCO SANGUINO
17.– IGONE BILBAO GONZÁLEZ
18.– MARÍA MAR MENENDEZ CASTRO
19.– MARÍA JOSEFA VAQUERO GONZÁLEZ
20.– URKO YURREBASO DORADO
21.– ZURIÑE QUINTELA JAÚREGUI
22.– FRANCISCO JAVIER RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
23.– ANTONIO URQUIJO AZALDEGUI
24.– NEREA BLASCO BILBAO
25.– GREGORIO HERRERO MIRAVALLES

ORDEZKOAK

01.– MANUEL ANTONIO FERNÁNDEZ DÍAZ
02.– MARÍA PILAR ABAD BOTÍ
03.– MARÍA PRESENTACIÓN GALIANA SALABERRIA