Larunbata, martxoak 11



10:15

Kirol hitzorduen agenda

Aginaga Usurbil | Kirola

Aginagako Winter Series pala txapelketa2. Jardunaldia:Martxoak 11, larunbata11:00 Beñat-Andoni/Jokin-Enrike16:00 Jon Iartza-Pedro Labaien/Jon Zumeta- Imanol Galarraga 16:45 Albaro- Haitz/Oskar- Murua.17:30 Alazne-Iban/ Axi Aranguren- Amaia Munilla.18:15 Agirretxe- Lorenzo/Josu Arruti-Asier Arruti19:00 Leire- Ane/ Inaxio-Dolo ErrastiEskubaloi partidakOiardo kiroldegian:Martxoak 11, ostirala15:45 Jubenil neskak: Urbil-Usurbil KE-BQD Bidaiak Pulpo EK17:30 Jubenil mutilak: Saizar-Usurbil KE-BM Bidasoa Irun19:30 Senior mutilak:Usurbil KE-Labarra Taberna Pulpo EKFutbol partidakHarane futbol zelaian:Martxoak 11, larunbata10:15 Infantil mutilak: Usurbil FT-Vasconia CD A12:00 Kadeteak: Usurbil FT B-Kosktas KE E16:30 Jubenilak: Usurbil FT A-Touring KE BKanpoko partidak:Martxoak 11, larunbata9:00 Infantil neskak, Hernanin: Hernani CD-Usurbil FT A11:20 Infantil neskak, Michelinen: Ostadar SKT-Usurbil FT B12:30 Kadete preferenteak, Zubietan: Real Sociedad SAD C-Usurbil FT13:00 Kadete neskak, Elgoibarren: Elgoibar CD-Usurbil FT

Kirol hitzorduen agenda

Aginagako Winter Series pala txapelketa
2. Jardunaldia:
Martxoak 11, larunbata
11:00 Beñat-Andoni/Jokin-Enrike
16:00 Jon Iartza-Pedro Labaien/Jon Zumeta- Imanol Galarraga 
16:45 Albaro- Haitz/Oskar- Murua.
17:30 Alazne-Iban/ Axi Aranguren- Amaia Munilla.
18:15 Agirretxe- Lorenzo/Josu Arruti-Asier Arruti
19:00 Leire- Ane/ Inaxio-Dolo Errasti


Eskubaloi partidak
Oiardo kiroldegian:
Martxoak 11, ostirala
15:45 Jubenil neskak: Urbil-Usurbil KE-BQD Bidaiak Pulpo EK
17:30 Jubenil mutilak: Saizar-Usurbil KE-BM Bidasoa Irun
19:30 Senior mutilak:Usurbil KE-Labarra Taberna Pulpo EK


Futbol partidak
Harane futbol zelaian:
Martxoak 11, larunbata
10:15 Infantil mutilak: Usurbil FT-Vasconia CD A
12:00 Kadeteak: Usurbil FT B-Kosktas KE E
16:30 Jubenilak: Usurbil FT A-Touring KE B

Kanpoko partidak:
Martxoak 11, larunbata
9:00 Infantil neskak, Hernanin: Hernani CD-Usurbil FT A
11:20 Infantil neskak, Michelinen: Ostadar SKT-Usurbil FT B
12:30 Kadete preferenteak, Zubietan: Real Sociedad SAD C-Usurbil FT
13:00 Kadete neskak, Elgoibarren: Elgoibar CD-Usurbil FT


17:00

Oriako 29. Traineru Jaitsiera

Oria, Aginaga | Kirola

Ordua: 17:00.Tokia: Oria, Aginagatik Oriora.

Oriako 29. Traineru Jaitsiera Oria

Ordua: 17:00.
Tokia: Oria, Aginagatik Oriora.


19:00

Hirusta Trio taldearen emanaldia

Sutegiko auditorioa, Usurbil | Kantua

Ordua: 19:00.Tokia: Sutegiko auditorioa.Ekitaldia: Hirusta Trio taldearen "Matrioshka baten soinu geografia". Sarrerak: 5 eurotan eskuragarri aurrez, usurbilkultura.eus plataforma bidez.Zehaztasunak: "Ahotsak, pianoak, poesiak eta ikus-entzunezko edukiek osatzen dute Hirusta Triok sortu duen  "Matrioshka baten soinu geografia" emanaldia. Musikaren eta lirikaren bitartez kontatzeko asko duten hiru emakumek osatzen dute taldea; beraien ikuskizunak publikoaren eta antzezlekuaren arabera moldatzen badituzte ere, beti dute ardatz berdina: emakumea. Garbiñe Abendaño abeslari sopranoak, Margarita Lorenzo de Reizabal piano-jole eta ikus-entzunezkoen arduradunak eta Julene Zenikazelaia errezitatzaile eta gidoilariak osatzen dute Hirusta Trio". Antolatzailea: Usurbilgo Euskal Kantu Taldea.

Hirusta Trio taldearen emanaldia Sutegiko auditorioa

Ordua: 19:00.
Tokia:
Sutegiko auditorioa.
Ekitaldia:
Hirusta Trio taldearen "Matrioshka baten soinu geografia".
Sarrerak: 5 eurotan eskuragarri aurrez, usurbilkultura.eus plataforma bidez.
Zehaztasunak: "Ahotsak, pianoak, poesiak eta ikus-entzunezko edukiek osatzen dute Hirusta Triok sortu duen  "Matrioshka baten soinu geografia" emanaldia. Musikaren eta lirikaren bitartez kontatzeko asko duten hiru emakumek osatzen dute taldea; beraien ikuskizunak publikoaren eta antzezlekuaren arabera moldatzen badituzte ere, beti dute ardatz berdina: emakumea. Garbiñe Abendaño abeslari sopranoak, Margarita Lorenzo de Reizabal piano-jole eta ikus-entzunezkoen arduradunak eta Julene Zenikazelaia errezitatzaile eta gidoilariak osatzen dute Hirusta Trio". 
Antolatzailea: Usurbilgo Euskal Kantu Taldea.

Motak:

Egutegia

Martxoa
al ar az og ol lr ig
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Apirila
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Urte osoko agenda ikusi »»